Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: PA Pictures/Scanpix/LETA

Olaines novadā izcēlies meža ugunsgrēks; dzēšanas darbos iesaista helikopteru 0

Pievieno LA.LV

Olaines novadā svētdienas pēcpusdienā izcēlies meža un kūdras ugunsgrēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Agrita Vītola.

Kokteilis
Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvis vienmēr izpildīs doto solījumu, bet kurš to aizmirsīs jau nākamajā dienā? 7
Kokteilis
15 pārsteidzošas pazīmes, kas nemanāmi liecina – tava dvēsele jau piedzīvojusi citu dzīvi
Kokteilis
Sanitas, Elīnas, Daces, Niki un Pauli? Latviešu meiteņu un zēnu vārdi, kuri tulkojumā iegūst stipri dīvainu nozīmi
Lasīt citas ziņas

Izsaukums uz ugunsgrēku saņemts neilgi pirms plkst.15. Pašlaik notikuma vietā norit dzēšanas darbi, taču vēja dēļ pastāv ugunsgrēka izplatības draudi.

Meža un kūdras ugunsgrēka dzēšanai Olaines novadā tiek izmantots arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters Mi-17.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašlaik ugunsgrēka lokalizēšanas darbus veic 40 ugunsdzēsēji, kā arī vairāk nekā desmit specializētie transportlīdzekļi.

Vītola skaidroja, ka ugunsgrēka platība būs zināma vienīgi pēc ugunsgrēka ierobežošanas – pašlaik vēja ietekmē uguns joprojām izplatās.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.