Aļona Ostapenko

Ostapenko sasniedz Lincas turnīra otro kārtu 0

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko trešdien Lincas WTA “International” sērijas turnīra pirmās kārtas mačā ar rezultāt 6-1, 6-3 uzvarēja vācieti Tamāru Korpaču.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Ostapenko WTA rangā ieņem 72.vietu,  bet viņas pretiniece, kura pirms tam pārvarēja kvalifikāciju, atrodama 130.pozīcijā.

Par otrās kārtas sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 30 WTA ranga punktus.

Otrajā kārtā Latvijas tenisiste spēkosies ar francūzieti Alizē Kornē, kura ir ranga 57.vietā.

Ostapenko pirmajā setā atņēma pretiniecei visas viņas četras serves, taču otrajā geimā pati tika nobreikota. Nākamā seta ievadā Latvijas tenisiste atspēlēja breikbumbu, bet ceturtajā geimā pirmo reizi atņēma pretiniecei servi. Turpinājumā tenisistes apmainījās ar diviem breikiem, kā rezultātā Ostapenko setu noslēdza ar rezultātu 6-3.

Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle karjerā.

Ostapenko aizvadītajā nedēļā WTA “Premier” turnīrā Pekinā aizkļuva līdz otrajai kārtai, bet dubultspēlēs sasniedza finālu, kurā cieta zaudējumu.

Šosezon 2017.gada “French Open” čempiones bilance ir 19 uzvaras un 26 zaudējumi, Latvijas tenisistei aizvadot neveiksmīgu sezonu.

Tikmēr Korpača lielākoties spēlē ITF turnīros, taču šosezon pamanījusies divas reizes sasniegt ceturtdaļfinālus WTA “International” sacensībās. Vāciete šogad izcīnījusi 33 uzvaras un cietusi 23 zaudējumus.

Ostapenko Lincā spēlējusi divas reizes un iepriekš nebija tikusi tālāk par pirmo kārtu.

Jau ziņots, ka Latvijas pirmā rakete Anastasija Sevastova traumas dēļ atsauca dalību no Lincas turnīra.