Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – Shutterstock.com

NEKAITINĀT! Kuras horoskopa zīmes ir pacietīgākās, bet kurām ar to ir grūtības? 4

Pacietība ir izcila cilvēka īpašība, kas ļauj viņam tikt galā ar jebkuriem uzdevumiem un veidot ilgstošas attiecības ar apkārtējiem. Astrologi ir sastādījuši zodiaka zīmju vērtējumu – no tiem, kuri vienmēr visā ir pacietīgi, līdz tiem, kuriem tas padodas ar lielām grūtībām.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Vērsis izceļas ar ārkārtīgu pacietības pakāpi – pateicoties viņa centībai tam, ko viņš dara. Vērsim vienmēr kvalitāte ir pirmajā vietā, un viņš lieliski saprot, ka tas prasa daudz pūļu.

Vēzis

Vēzis mīl laiku, ko veltīt sev, piemēram, meditācijai. Pateicoties šai pieejai, vēzis ir diezgan relaksēts un pacietīgs, tāpēc viņu nav tik viegli sakaitināt.

Skorpions

CITI ŠOBRĪD LASA

Skorpions ir atturības iemiesojums un lepojas ar to, kā viņam izdodas kontrolēt sevi jebkurā situācijā. Pat ja kaut kas viņu mežonīgi kaitina, viņš to nekad neizrādīs.

Zivis

Zivis ir pilni ar sirsnīgu līdzjūtību pret visiem apkārtējiem un cenšas visiem palīdzēt ar visu spēku, tāpēc viņām ir liela pacietība.

Svari

Svari visā meklē harmoniju, un, pat ja viņi nejauši nonāk strīdā, viņi vienmēr dos priekšroku miera uzturētāja lomai. Tāpēc šādos brīžos viņu dabiskā pacietība noder.

Jaunava

Jaunava ir orientēta uz detaļām, un pacietība ir viņu perfekcionisma pamatā. Neatkarīgi no tā, ko jaunava dara – skolas projektu vai dārza darbus –, vari būt drošs, ka jaunava visu paveiks līdz beigām.

Mežāzis

Mežāzis ir perfekcionists, viņam ir svarīgi, lai viss būtu stingri noteiktā kārtībā. Lai kontrolētu šo procesu, viņš ir gatavs pielikt daudz pūļu un pacietības.

Dvīņi

Runājot par pacietību, dvīņiem ir izteikta personības šķelšanās. Dvīņi izrāda ārkārtīgu pacietību pret citiem, taču viņi nespēj savaldīt sevi: lietu pamešana pusceļā ir dvīņu standarta stāsts.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs var būt ļoti pacietīgs, kad viņš to vēlas. Problēma ir tā, ka viņš to nevēlas ļoti bieži. Lieta tāda, ka ūdensvīram riebjas ierastā lietu kārtība, tāpēc viņš nedomā pacietīgi gaidīt, kad viss mainīsies.

Lauva

Lauva priecājas, kad viņu apbrīno, viņš nedomā tērēt savu laiku skopiem komplimentiem, kas viņam adresēti. Tāpat kā viņš negrasās paciest apkārtējos cilvēkus, kuri neizrāda viņam pienācīgu cieņu. Viņa neiecietība izpaužas arī ikdienas lietās: vienmuļība viņu apbēdina.

Reklāma
Reklāma

Auns

Auns ir ātrs un ārkārtīgi impulsīvs. Kad rodas problēma, viņš netērē laiku tās analīzei – viņš vienkārši dodas frontālā uzbrukumā. Jā, šāda taktika bieži darbojas lieliski, taču, neskatoties uz to, pacietība acīmredzami nav auna tikumu sarakstā.

Strēlnieks

Dzīves virpulis tik ļoti aizrauj strēlnieku, ka viņam vienkārši nav pietiekami daudz laika ķerties pie detaļām. Strēlnieks ir cilvēks, kurš izvēlas kvantitāti, nevis kvalitāti, un, jāatzīst, no tā neko nezaudē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.