Foto: Pexel

Trīs zodiaka zīmes, kuras vienmēr redz pravietiskus sapņus. Kuras tās ir? 9

Šos sapņus vajadzētu atcerēties, nevis ignorēt! Tikai naktīs no ceturtdienas uz piektdienu redzētie sapņi ir pravietiski, tādi, kas stāsta, kāda nākotne jūs sagaida. Tomēr, pēc astrologu domām, ir vairākas zodiaka zīmes, kas regulāri šādus sapņus redz. Un no visām 12 horoskopa zīmēm ir tikai trīs, kuras šos īsti pravietiskos sapņus redz.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Auns
Visbiežāk Auniem ir pravietiski sapņi, kas saistīti ar globālām problēmām. Tas ir, sapnī viņi var paredzēt kaut kādas kataklizmas, izmaiņas valstī un valdībā. Tomēr Auns bieži šiem sapņiem nepiešķir nozīmi un ļoti ātri par tiem aizmirst. Astrologi iesaka tos atcerēties un pievērst tiem uzmanību, tad, iespējams, izdosies kaut ko mainīt lielā mērogā.

Vēzis
Vēži bieži redz pravietiskus sapņus, kas saistīti ar viņu ģimeni. Šie cilvēki ir ļoti pieķērušies saviem mīļajiem un pastāvīgi par viņiem uztraucas. Turklāt viņiem ir tik jutekliska un smalka saikne ar saviem radiniekiem, ka sapņos viņi var redzēt notikumus, kas drīz var notikt ar viņu mīļajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skorpions
Astrologi saka, ka Skorpioniem ir labi attīstīta intuīcija, tāpēc viņi var redzēt sapni, kas paredz viņu nākotni un dažas izmaiņas dzīvē. Skorpionus mudina arī iegaumēt savus sapņus, jo tādējādi var ietekmēt situācijas, kas īsti pašam nepatīk.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.