Lai pēc svētkiem maciņā nav caurvējš! Padomi, kā ietaupīt, gatavojoties svētkiem! 0

Tuvojas gada nogale, kad izdevumu kļūst arvien vairāk, ko nevar teikt par ienākumiem. Tāpēc, lai maciņā pietiktu naudas gan dāvanām, gan svētku galdam, ir ieteicams padomāt, kā ieekonomēt naudu, neizmetot to vējā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Padomi, kas palīdzēs naudai tik ātri neizripot no jūsu maciņa

1. Ieteicams pirkt produktus lielākā iepakojumā, nevis safasētus mazos iepakojumos.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Arī gaļu ieteicams pirkt uzreiz lielu gabalu, mājās sadalot un sasaldējot to, lai pēc tam pēc nepieciešamības varētu izlietot.

3. Uz tirgu ieteicams doties vakarpusē, tad daudzi pārdevēji cenu samazina.

4. Pamēģiniet uz darbu ņemt līdzi pašgatavotu ēdienu, nevis doties uz kādu kafejnīcu vai bistro. Iepriekšējā vakarā, gatavojot ģimenei vakariņas, ieplānojiet lielāku daudzumu, lai pietiktu nākamajai dienai līdzņemšanai.

5. Neatņemams palīgs būs pārdomāti sastādīta ēdienkarte nedēļai. Tā palīdzēs iegādāties tikai nepieciešamos produktus, izvairoties no lieku produktu iegādes.

6. Nepaslinkojiet un salīdziniet cenas dažādos veikalos, tās vienam produktam var diezgan krasi atšķirties. Izmantojiet akcijas, lai iegādātos vairumā jūsu iecienīto produktu par daudz lētāku cenu.

7. Atcerieties, ka acu līmenī veikalā atrodas dārgākie un krāšņāk iepakotie produkti. Pavērsiet skatienu zemāk, tur tas pats produkts būs iegādājams par daudz zemāku cenu.

8. Dodoties uz veikalu, ņemiet līdzi noteiktu naudas summu, lai izvairītos no nepārdomātiem un impulsīviem pirkumiem.

9. Atsakieties no mirkļa iegribām – ātrās uzkodas, kafija kioskā izmaksā dārgi. Iemetiet šo naudu krājkasītē, pēc mēneša būsiet pārsteigti, cik daudz naudas izdevies ieekonomēt.

Reklāma
Reklāma

10. Gādājot dāvanas, atcerieties, ka ne vienmēr cena nosaka tās vērtību. Ir vērts pielikt pūles, izdomājot oriģinālu novēlējumu, iepakojumu vai varbūt savām rokām darinot kādu nieciņu, kas jums tuvo cilvēku no sirds iepriecinās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.