“Palaimējās dabūt labu selfiju!” Edgars Rinkēvičs devies uz ralliju, kur laiku nav tērējis lieki 91

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sestdien apmeklēja Pasaules rallija čempionāta ātrumposmus Vecpilī un Liepājā, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Veselam
Daudzi to dara katru rītu, pat nenojaušot risku: kardiologs nosauc 7 kļūdas, ko kategoriski nedrīkst darīt uzreiz pēc pamošanās 12
Kokteilis
Tām vairs nebūs nekādas vērtības! “Laika ceļotājs” nosauc 10 lietas, kuras vienkārši izzudīs līdz 2055. gadam
Kokteilis
Dažiem var mainīties dzīve! Lielais aprīļa horoskops visām zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Vēsturē pirmais Pasaules rallija čempionāta posms Latvijā sākās 18.jūlijā, bet noslēgsies svētdien.

Rallijs aptvēris teritoriju no Liepājas līdz Rīgai, ātrumposmiem norisinoties arī Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā, Kuldīgas novadā un Dienvidkurzemes novadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī prezidenta sociālo tīklu ieraksti apliecina, ka prezidents turp devās un pat tika pie selfija. Kā raksta viņš pats, “Biju #WRC rallijā Vecpilī un Liepājā, palaimējās dabūt labu selfiju ar līderiem.”

Selfija tapšanā bijuši arī “spiegi”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.