Latvijā
Politika

Par “KPV LV” priekšsēdētāju ievēlēts Zakatistovs0

Foto: Ieva Leiniša

Partijas “KPV LV” atkārtotajā kopsapulcē par “KPV LV” priekšsēdētāju ievēlēts tās pašreizējais līdzpriekšsēdētājs un Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.

Kā pavēstīja sanāksmes vadītājs, par Zakatistovu esot saņemtas 136 balsis.

Politiskā spēka valdē šodien tika ievēlēti Zakatistovs, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, labklājības ministre Ramona Petraviča, Saeimas deputāti Ēriks Pucens, Jānis Vitenbergs, Iveta Benhena-Bēkena un Ieva Krapāne. Tāpat valdē ievēlēti arī Māris Možvillo un Lauris Zīverts.

Debašu laikā četri biedri paziņoja par izstāšanos no partijas.

Viens no viņiem uzdāvināja iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam (KPV LV) vairākus “KPV LV” kreklus. Ģirģens aplausu pavadībā uzvilka vienu no šiem krekliem un akcentēja, ka “KPV LV” ir partija, kas, atšķirībā no citām, ir ļāvusi biedriem pierādīt sevi. Strādājot partijā, iespējams valsti veidot labāku, pauda politiķis.

Kāds cits biedrs kritizēja to cilvēku, kurš bija atnācis ar “KPV LV” krekliem kā “sakrāto veļu”, noliekot to uz valdes galda. Viņš aicināja nākt ar savām idejām un piedāvāt savu redzējumu partijas darbā.

Biedru diskusijās tika diskutēts par to, vai jaunie statūti ir atbilstoši pieņemti. Pozitīvi tika novērtēts labklājības ministres Ramonas Petravičas (KPV LV) paveiktais pabalstu jomā, kā arī biedri norādīja uz aktualitātēm savā pašvaldībā, tajā skaitā Ventspilī.

Biedre no Vecāķiem norādīja, ka viņai kauns klausīties medijos par to, kas tiek ziņots saistībā ar “KPV LV” un ka vajag domstarpības iepriekš izrunāt mājās ārkārtas sanāksmēs, nevis radīt sliktu iespaidu, strīdoties publiski.

Kopsapulces dalībniece arī akcentēja, ka, desmitkārtīgi pieaugot kadastrālajai vērtībai, viņai rastos risks zaudēt savu nekustamo īpašumu, kur viņa dzīvo.

Debatēs arī izskanēja ideja uzrunāt bijušo partijas biedru, Saeimas deputātu Aldi Gobzemu, lai viņš apsvētu atgriešanos partijā. Reizē ar ļoti asu izteikumu viens no kopsapulces dalībniekiem norādīja, ka, ja pašvaldību vēlēšanās būs slikti rezultāti, valde varētu arī nenostrādāt pilnu termiņu uz diviem gadiem.

“KPV LV” esot vienīgā demokrātiskā partija valstī, kas ir unikāla vērtība, par kā saglabāšanu biedre ir apņēmusies cīnīties, norādīja viena no pasākuma dalībniecēm. Viņa gan arī norādīja uz šodienas partijas debašu bezjēdzību, kā arī aicināja sniegt informāciju par notiekošo saistībā ar elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes sistēmu un virzību uz zāļu cenu samazināšanu.

Pirms valdes vēlēšanām saskaņā ar sanāksmes vadītāja pausto vairākums atbalstījis jauno statūtu pieņemšanu. Notika balsojums par jaunajiem statūtiem, reizē biedriem netika piedāvāts balsot pret vai atturēties.

Jaunie statūti nosaka, ka valdes locekļu skaits tiek palielināts no pieciem uz deviņiem un ka līdzšinējo trīs līdzpriekšsēdētāju vietā būs viens valdes priekšsēdētājs. Valdes priekšsēdētāja kandidatūru izvirza valde un apstiprinās kopsapulce, paredz pieņemtais dokuments.

Tāpat noteikts, ka turpmāk kopsapulces vietā tiks sasaukti partijas kongress, kurā būs nepieciešams piedalīties vismaz 50 delegātiem. Līdz ar to ir labota iepriekšējo statūtu redakcija, kas prasīja vismaz puses biedru klātbūtni un gan šodien, gan iepriekš bija radījusi problēmu ar kvoruma nodrošināšanu.

Saistītie raksti
Valdes balsu apkopošana prasīja laiku, kā arī pirms vēlēšanām esot pazudusi sākotnēji sagatavotā balsošanas kaste.

Kā ziņots, pašlaik notiek “KPV LV” atkārtotā kopsapulce, jo šodien sasauktajā pirmajā kopsapulcē nebija kvoruma.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
1910. gada 1. aprīlī. Jaunķemeru tramvaja būves likstas
2 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Atstādina Rīgas izpilddirektoru Radzeviču
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Nenostrādāja vai aizmirsa nospiest bremzi?” Sadursmi fiksē videoreģistrators
11 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennaktī rekordliels ar Covid-19 saslimušo skaits – 48 cilvēki
4 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VIDEO. Premjers skaidro, kam tiks piemēroti bargākie sodi
38 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Ķīna draugs, bet patiesība dārgāka
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Dombrovskis: Ekonomikas atkopšanos ietekmēs tas, cik lielā mērā izdosies saglabāt uzņēmumus un darbavietas
2 stundas
LE
LETA
Sports
Miris bijušais Latvijas izlases un Rīgas “Dinamo” hokejists Froļikovs
26 minūtes