Latvijā
Kriminālziņas

Par notikušo negadījumu Pļavniekos uzzināja, pamanot vecmāmiņas uzpampušo roku. Radinieki lūdz palīdzību kāda šofera atrašanā0

Foto: Skaties.lv

Pļavniekos Rīgā kāds neuzmanīgs šoferis, braucot atpakaļgaitā, nepamanīja pa ietvi ejošu cienījama vecuma kundzi un to notrieca. Pensionāra guva traumas, taču pie ārstiem nolēma nevērsties.

Arī viņas radi par notikušo uzzinājuši tikai pēc nedēļas, kad cietusī vairs nebija spējīga izturēt neciešamās sāpēs rokā.

Jau gandrīz divas nedēļas Jūlija rūpējas par savu 81 gadu veco vecmammu, kura 2. jūlijā cieta avārijā. Sirmgalve, kā jau cilvēks gados, lai netraucētu ģimenes locekļus, par atgadījumu nolēma klusēt.

Ka noticis kaut kas nelāgs, Jūlija saprata, apciemojot pensionāri un pamanot no pirkstu galiem līdz pat plecam uzpampušu roku.

“Degpunktā” sižets:

Negadījums notika Saharova ielā pie 8. poliklīnikas.

Sirmā kundze stāsta, ka pēc avārijas šoferis viņu aizveda mājās un pēc tam aizbrauca nezināmā virzienā, neatstājot savu kontaktinformāciju. Diemžēl nedz automašīnas numurus, nedz marku, kā arī autovadītāja seju cietusī neatceras.

“Es tāpēc vērsos pie Pļavnieku iedzīvotājiem, sociālajos tīklos, dažādās grupās. Lai vismaz tam cilvēkam paskatītos acīs. Kāpēc viņš neizsauca ”ātros”? Man no viņa neko vairāk nevajag. Es nezinu, cik tam šoferim varētu būt gadu, varbūt kādi 80 gadi. Viņš ar vadītāja tiesībām braukā. Šoreiz notrieca vecmammu, pēc tam var būt arī kāds bērns ratiņos,” saka Jūlija.

Jūlija saprot, ka ir pazaudēts laiks un iesniegums policijā diez vai nesīs augļus, bet viņa tomēr apsver domu pie likumsargiem vērsties.

Saistītie raksti

Sieviete pieļauj, ka apkaimē ir videonovērošanas kameras, taču tās ierakstus, iespējams, bez policijas iejaukšanās viņa nesaņems.

Tāpēc Jūlija meklē negadījuma aculieciniekus un aicina jebkuru, kas redzēja notikušo, atsaukties un ziņot viņai personīgi pa tālruņa numuru: 29454492.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 8 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
5 stundas