Foto: aculiecinieku foto kontā @BreakingLV vietnē “Twitter”

Sajaucot gāzes un bremzes pedāļus, Ķekavas pusē kāda autovadītāja ietriekusies privātmājā 0

Pievieno LA.LV

Nestandarta situācija piedzīvota kooperatīvā ”Ziedonis”, Ķekavas novadā, kādai vieglajai automašīnai ”Volvo” taranējot privātmājas žogu un iebraucot ēkas logā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

TV24
“Viņš tāds kā atsaldēts bišķi izskatās!” Alvis Hermanis ar cerībām skatās tikai uz vienu jaunās valdības ministru un viņa darbu 11
“Baseinā vakar virsū uzpeldēja vīrieša līķis!” Latviete dalās traumatiskā pieredzē un uztraucas par drošību
“Visas 32 NATO dalībvalstis varētu atbildēt jau šonakt!” Komandieris skaidro, kāpēc Krievijas uzbrukums Baltijai būtu nesekmīgs
Lasīt citas ziņas

Kā vēsta vietējie iedzīvotāji, negadījums notika kādas šoferes neuzmanības dēļ, sajaucot gāzes un bremzes pedāļus.

Škietami nama saimnieki paši likvidējuši avārijas sekas un policijā nav vērsušies, jo likumsargu rīcībā nav informācijas par šādu izsaukumu Ķekavas novadā.

“Degpunktā” sižets:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.