Latvijā
Politika

Par VARAM pārstāvi Rīgas brīvostā ieceļ Naudiņa partijas biedru Bebri1


Vides aizsardzības departamenta direktors Rolands Arturs Bebris piedalās Saeimas Agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas izbraukuma sēdē, kurā apspriež Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas problēmas.
Vides aizsardzības departamenta direktors Rolands Arturs Bebris piedalās Saeimas Agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas izbraukuma sēdē, kurā apspriež Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas problēmas.
Foto: LETA

Valdība šodien par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvi darbam Rīgas brīvostas pārvaldē iecēla ministrijas ierēdni Rolandu Arturu Bebri.

Bebris savulaik kandidējis Saeimas vēlēšanās no apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) saraksta. Šo politisko spēku pārstāv arī pašreizējais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš.

Bebra pašreizējā darbavieta ir VARAM, kur viņš ir Vides aizsardzības departamenta vecākais eksperts. Viņš ir ieguvis vides inženierzinātņu maģistra grādu ūdenssaimniecības specialitātē.

Bebris ir studējis Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē, specializējoties hidroloģijā, kā arī Rīgas Kultūras darbinieku tehnikumā apguvis pūtēju orķestru un estrādes ansambļu vadītāja profesiju. Latvijas Lauksaimniecības universitātē viņš sācis arī doktorantūras studijas vides un ūdenssaimniecības specialitātē, taču to pārtraucis saistībā ar lielo darba slodzi.

Zināšanas ūdenssaimniecības jomā Bebris ir papildinājis dažādos kursos, vadījis lekcijas par vides aizsardzības jautājumiem Latvijas Universitātē un Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapas un aģentūras LETA arhīva informācija, Bebris kandidējis Saeimas vēlēšanās no VL-TB/LNNK saraksta 11.Saeimas vēlēšanās un apvienības “Tēvzemei un brīvībai”/LNNK saraksta 9.Saeimas vēlēšanās.

Ja valdība Bebri apstiprinās Rīgas brīvostas valdes locekļa amatā, tai būs jālemj arī par atļauju viņam savienot šo amatu ar darbu VARAM.

Jau ziņots, ka valdība maija sākumā no amata Rīgas brīvostas pārvaldē atbrīvoja VARAM pārstāvi Reformu partijas valdes locekli Ingu Antāni, kurai tika pārmests nodokļu parāds.

 

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Latvijā
Pusaudzis nozog mašīnu, lai aizvestu mājās mīļoto, vēlāk par 150 eiro pārdod draugam
9 stundas
LL
Lilija Limane
Latvijā
Grāmatrūpniecības darbinieku streiks. Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1920. gada 6. jūlijā
11 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Pētnieks: Ārpus Latvijas dzīvojošo tautiešu skaits varētu būt aptuveni pusmiljons cilvēku
Intervija 12 stundas

Lasītākie

LA
LA.LV
Ekonomika
Skaļi minējumi, kāpēc rudenī daudzi pametīs Latviju
2 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Tramps turpina šķelt ASV jeb svētki skarbo runu ēnā
5 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Veste varēja izglābt dzīvību. Kā atpūtnieku laivu brauciens pārvērtās ļaunākajā murgā
4 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Sēdvietu plānošana šobrīd atgādina “kuģu šaušanu”! Saruna ar Liepājas teātra direktoru Herbertu Laukšteinu
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz laiku, lai spētu izvērtēt “Marsa parka” atbilstību Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļa statusam
6 stundas