LČ futbolā sestajā kārtā pārsteigumi, turnīra tabulā veidojas sablīvējums 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 86

Latvijas futbola čempionāta sestajā kārtā turpinājās pārsteigumi, turnīra tabulā veidojoties sablīvējumam.

Sensācija nobrieda Salaspilī, kur “Super Nova” ar 1:0 uzveica “Valmieru”. Salaspilieši iepriekšējās trīs kārtās zaudēja visiem tiešajiem konkurentiem un tabulā atradās pēdējā vietā. Pirmā puslaika vidū Eduards Višņakovs ātrajā pretuzbrukumā soda laukumā meistarīgi krita un nopelnīja 11 metru soda sitienu, ko realizēja Deniss Rakels. Mača otrajā daļā par galveno varoni kļuva “Super Novas” vārtsargs Rūdolfs Soloha, kurš pirms vairākiem gadiem spēlēja Valmierā. Viņš atvairīja Ivana Želizko “pendeli” un vēl vairākus bīstamus sitienus, ļaujot komandai tabulā pacelties uz astoto pozīciju.

“Riga” viesos izsēja punktus pret “Daugavpili” (1:1). Jau mača ievadā soda laukumā tika nogāzts Dāvis Cucurs un daugavpiliešus vadībā izvirzīja 19 gadus vecais Valērijs Lizunovs. Par spīti lielajam teritoriālajam pārsvaram, rīdzinieki neizšķirtu panāca vien 73. minūtē, kad vārtu tuvumā brīvs palika Marko Regža, sarūgtinot savus kādreizējos komandas biedrus. Daugavpilieši visās trīs mājas spēlēs aprīlī tikuši pie punktiem, tostarp arī neizšķirts pret “Valmieru”.

Teicams sākums virslīgā “Jelgavai”, kas ar 2:1 pārspēja “Mettu”. Viesi palika lielā neizpratnē, kāpēc spēlē, kurā ir videotiesnesis, bez izskatīšanas palika moments par viņu uzbrucēja tīru pagrūšanu soda laukumā.

Vēl aizvadītajā kārtā “RFS” – “Tukums 2000/Telms” 1:0, “Liepāja” – “Auda” 1:1. “Riga” ar 14 punktiem atrodas pirmajā vietā, seko “RFS” (12), “Metta”, “Jelgava” (pa 9), “Valmiera” un “Auda” (pa 8).