“Man tas šķiet smieklīgi. Nu, necel svešus numurus!” Timrots par to, vai Latvijā būtu jāaizliedz telemārketings 53

Latvijā uzsākta parakstu vākšana pret agresīvajiem telemārketinga zvaniem. Žurnālists Pauls Timrots TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja, ka ir smieklīgi kaut ko tādu mēģināt aizliegt.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

“Pirmkārt, necel svešus numurus! Kāpēc tev jārunājas ar to kosmonautu, kas tev zvana? Lai viņš sūta tev ziņu. Nu necel svešus numurus! Tas jau ir miers. Bet aizliegt kādam piezvanīt? Kā tu to taisies sodīt, kā kontrolēsi, kā pierādīsi?” neizpratnē ir Timrots.

Žurnālists aicina iedomāties, kā tas būs, ja aizliegs telemārketinga zvanus – visi šie zvanītāji uz ielas ķers cilvēkus, turēs pie pogas, lai pastāstītu par putekļusūcējiem.

“Labāk būs?” viņš jautā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, šo jautājumu vispār nevajag kustināt.

Jau vēstīts, ka uzsākta parakstu vākšana pret agresīvajiem telemārketinga zvaniem. Iniciatīvas autors Aivars Pumpurs raidījumam “360TVZiņneši” sacīja, ka šāda veida reklāma neatbilst tālruņu tīklu godīgas lietošanas politikai, jo zvanītājiem savu atļauju neesot devis: “Ja negribas rupji atbildēt viņiem uzreiz, ir jāiesaistās smagā diskusijā, lai pamatotu, ka man šo lietu nevajag, un kad sāku iebilst, ka tas nav īsti likumīgi, viņiem bija nopietni pretargumenti.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.