Ekonomika
Bizness

Paziņo, kuri ir labākie “Drogas” veikali Latvijā un Lietuvā0

Publicitātes foto

Par labāko veikalu “Drogas” Latvijā šogad atzīts veikals Siguldā, Vidzemes šosejā 16, bet Lietuvā šo titulu ieguvis veikals Pluņģē, Senamiescio 7.

Balvā par izcilo darbu abu veikalu vadītājas saņems braucienu uz Guandžou pilsētu Ķīnā, kur piedalīsies AS “Drogas” mātes uzņēmuma “A.S. Watson Group” grandiozajā Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijā kopā ar šīs mazumtirdzniecības grupas kolēģiem no visas pasaules.

Publicitātes foto

AS “Drogas” iekšējā konkursā, kas norisinājās jau ceturto reizi, sīvā konkurencē 2019.gada garumā sacentās visi Latvijas un Lietuvas Drogas mazumtirdzniecības tīkla veikalu kolektīvi.

Lai iekļūtu finālā, veikaliem bija jāuzrāda izcili darbības rādītāji dažādos aspektos – sākot ar ikdienišķu kārtības ievērošanu un beidzot ar augstiem pārdošanas, klientu apkalpošanas rezultātiem un ļoti labām atsauksmēm no veikala klientiem.

Veikalu-finālistu komandas konkursa noslēgumā saņēma izaicinošus papildu uzdevumus, kuros bija jāpierāda spēja saliedēt spēkus, čakli piedaloties dažādās uzņēmuma iekšējās komunikācijas un sociālās atbildības aktivitātēs, kā arī jāsagatavo prezentācija par tēmu “Kāpēc esam labākais veikals?”, kas pārliecinoši jāprezentē milzīgas kolēģu auditorijas priekšā.

Publicitātes foto

Labāko Latvijas “Drogas” veikalu Top trijniekā šogad iekļuva arī veikals Cēsīs, Raiņa ielā 26/28, un Rīgā, Biķernieku ielā 143.

2019.gada labākā veikala “Drogas” Latvijā vadītāja Evija Nabaža: “To var paveikt tikai visa komanda kopā, tādēļ liels paldies maniem kolēģiem par lielisko darbu un atbalstu! Biju ļoti pārsteigta par uzvaru. Līdz pat asarām, dzirdot savu vārdu! Jo mūsu mērķis bija piedalīties, būt aktīviem, nevis uzvarēt. Prieks, ka izturējām līdz galam un nenolaidām rokas – īpaši konkursa finālā, kad vairāki darbinieki slimoja. Tad tiešām izjutām, ka esam “viens par visiem, visi par vienu” un varam gāzt kalnus.”

Brauciens uz Ķīnu 2020. gada martā sakritīs ar Evijas 10 gadu darba jubileju “Drogas” veikalā Siguldā, kur pēdējos divus gadus viņa ieņem veikala vadītājas amatu. Tas būs Evijas pirmais lidojums un tāpat kā Lietuvas labākā “Drogas” veikala vadītājai Laurai Grigalauskienei – tālākais ceļojums dzīvē. Arī Laura ir ilggadēja uzņēmuma darbiniece – “Drogas” veikals Pluņģē ir viņas pirmā un vienīgā darbavieta kopš 2011. gada.

Par AS Drogas mātes uzņēmuma “A.S. Watson Group” 2019.gada Pasaules labāko veikalu apbalvošanas ceremonijas vietu šogad izvēlēta Ķīnas pilsēta Guandžou, jo tieši tur 1820.gadā tika dibināta aptieka “The Canton Dispensary”, kas vēlāk pārtapa uzņēmumā “A.S. Watson Group”.

Uzziņa:

Saistītie raksti

AS “Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 144 veikaliem Latvijā un Lietuvā.

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 90 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali. AS “Drogas” Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1 300 darbiniekus. No 2004. gada AS “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Asociācija: Norakstot Kargina un Krasovicka parādu, valstij jādzēš arī citu Latvijas iedzīvotāju bezcerīgie parādi 1
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Gala slēdziena vēl nav, bet atzinības jau dala – ārlietu resora darbinieki saņems Atzinības rakstus par Latvijas interešu aizstāvību “Moneyval” komisijā
6 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Satiksmes ministrija par 62 000 eiro pirks zemesgabalu lidostas “Rīga” attīstības plānu īstenošanai
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Vai domnieki arī turpmāk strādās citā pamatdarbā? 2
3 stundas
LA
LA.LV
Sports
Deva goda vārdu, bet uzmeta – Elbakjans paver LBS prezidenta vēlēšanu aizkulises
43 minūtes
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Viens meta ar alus pudeli, otrs – aizstāvējās un iedūra kaklā nazi…
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Apelācijas instances tiesa piespriež Koļegovai lielāku naudas sodu
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lavrovs un Šoigu saglabā amatus jaunajā Krievijas valdībā
52 minūtes