Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš
Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) vadītājs Andris Siliņš
Foto: LETA

Pensionāru federāciju turpinās vadīt Andris Siliņš 3

Latvijas Pensionāru federācijas (LPF) priekšsēdētāja amatā pirmdien teju vienbalsīgi tika pārvēlēts Andris Siliņš, aģentūra BNS uzzināja kongresā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Viņš bija vienīgais kandidāts uz šo amatu. Viens delegāts balsojumā par Siliņu atturējās. Delegāti pirmdien pagājušo četru gadu federācijas darbības posmu novērtēja apmierinoši.

“Gribētu pateikties par tik vienprātīgu atbalstu manai kandidatūrai. Ceru, ka man pietiks spēka, izturības un zināšanu, lai turpmāko periodu, kamēr to ļaus veselība un citi apstākļi, vadītu Latvijas Pensionāru federāciju,” pēc pārvēlēšanas amatā sacīja Siliņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Delegāti viņam vēlēja arī turpmāk vīrišķīgu stāju un rīcību.

LPF priekšsēdētāja vietniece būs Sarmīte Krecere. Savukārt par otru vietnieci Dzintru Žildi nebija tik lielas vienprātības, tomēr ar balsu vairākumu viņa tika ievēlēta par vadītāja vietnieci.

Siliņš iepriekš savā uzrunā pauda viedokli, ka viens no jaunās valdes uzdevumiem būs sarīkot plašu akciju, lai paustu atbalstu pensiju likuma grozījumiem, ko pašlaik virza Labklājības ministrija (LM).

“Nekļūdīšos, ja teikšu, ka viens no pirmajiem jaunās valdes uzdevumiem būs plašu akciju rīkošana vistuvākajā laikā, lai paustu atbalstu, šoreiz atbalstu, nevis protestu Labklājības ministrijas sagatavotajiem priekšlikumiem un panāktu pozitīvu rezultātu pensionāriem jau šajā gadā,” sacīja Siliņš.

Valdība otrdien skatīs pensiju likuma grozījumus, kam pagaidām nav visu koalīcijā esošo partiju atbalsta.

Viņš žurnālistiem pēc tam atkārtoja, ka valdības lēmums par pensiju likuma grozījumiem bez ievērības netiks atstāts. “Par to koleģiāli lemsim, kādus pasākumus rīkot, bet nu skaidrs ir tas, ka bez ievērības tas netiks atstāts. Neizslēdzu, ka tās varētu arī būt daudz masveidīgākas akcijas, kā tās ir bijis līdz šim,” viņš teica.

Ja akcija notiks, tā visdrīzāk varētu tikt organizēta vasaras beigās, kad savu darbu atsāks Saeima.

Jau ziņots, ka pirmdien notiek LPF 10.kongress, ko apmeklē apmēram 150 cilvēkiem.

Reklāma
Reklāma

Siliņš LPF priekšsēdētāju tika ievēlēts 2013.gada februārī. Iepriekš organizāciju desmit gadus vadīja Aina Verze. Siliņš ir arī 12.Saeimas deputāts un darbojas ZZS frakcijas sastāvā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.