Foto: TASS/Scanpix/LETA

Perevoščikovs: Rudenī noteikti sagaidāms Covid-19 pacēlums 0

Lai arī pašlaik Covid-19 izplatība arvien samazinās, rudenī noteikti būs sagaidāms slimības “pacēlums”, intervijā TV3 vērtēja Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Reklāma
Reklāma
Tas sāksies 6. jūlijā un ilgs 30 dienas pēc kārtas: Eiropā gaidāmi laikapstākļu pavērsieni un anomālijas
Traģiska nakts Ulbrokā – mūžībā aiziet kora mākslinieks Andris Vilde
Krievijai tuvojas jauna krīze – no veikalu plauktiem var pazusts iecienīts produkts. Maize turpmāk būs tikai uz taloniem?
Lasīt citas ziņas

Pēc eksperta vārdiem, šādos apstākļos vasara jāizmanto kā laiks, kad sagatavoties rudenim.

Perevoščikovs uzsvēra, ka bažas rada tas, ka Covid-19 vīruss jau četras reizes ir mainījies un palicis lipīgāks, attiecīgi grūti prognozēt, kāds tas būs nākotnē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Labā ziņa esot tā, ka pēdējam slimības variantam – omikronam – nav tik smaga ietekme uz cilvēku veselību, bet sliktā, ka cilvēki no Covid-19 joprojām mirst, atzīmēja eksperts.

Perevoščikovs informēja, ka veselības nozares eksperti pašlaik nākamo balsta vakcināciju pret Covid-19 pamatā apsver riska grupām.

SAISTĪTIE RAKSTI