Publicitātes foto

Pēterdienā atklās Rojas 2,45 miljonus vērto brīvdabas koncertzāli 0

Pēterdienā, 29. jūnijā, plkst. 19 notiks jaunuzceltās Rojas brīvdabas estrādes – vasaras koncertzāles svinīgā atklāšana “Sapņa piepildījums”, informē koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Madara Aizgrāve.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

“Jaunā estrāde ir bijis visu rojenieku sapnis vairāk nekā trīsdesmit gadu garumā. Beidzot šis sapnis realizējas, un estrāde tiks atklāta ar Latvijas Radio bigbenda svētku koncertu “No The Beatles līdz Ed Sheeran”,” pauda Aizgrāve.

Svētku vakars turpināsies ar atklāšanas zaļumballi kopā ar grupu “Melnraksts” no Liepājas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rojas brīvdabas estrāde – vasaras koncertzāle savu pirmo sezonu uzsāks 5. jūlijā ar muzikālā iestudējuma “Čikāgas piecīši – atgriešanās” pirmizrādi par leģendāro trimdas ansambli.

“Īpašs būs izrādes fināls, kurā aktieriem uz skatuves pievienosies viena no ansambļa dalībniecēm Lorija Vuda – Cinkusa un Rojas popgrupa “Jāņabērni”,” teic koncertzāles vadītāja.

Šovasar jaunajā estrādē būs dzirdamas arī populārākās itāļu operu ārijas, latviešu mūziklu un rokoperu skaistākās dziesmas, rībinās grupa “Pērkons”, viesosies Aija Andrejeva ar draugiem, humora devu varēs iegūt, apmeklējot izrādi “No saldenās pudeles”, kā arī būs iespēja piedalīties lustīgā ziņģu un danču andelē kopā ar spraunajām “Atštaukām” no Kurzemes un enerģijas pilno postfolkloras grupu “Rikši” no Latgales.

Estrādē notiks arī zaļumballes kopā ar grupām “Zvaigžņu lietus”, “Roja” un “Miera vējos”.

Kad 23. augustā, visā Latvijā atzīmēs “Baltijas Ceļam – 30”, Rojas brīvdabas estrādē, notiks pirmatskaņojums koncertstāstam “Es rakstu tavu vārdu: brīvība”

Rojas brīvdabas estrāde atrodas dažu metru attālumā no jūras. Tā celta kā atklāta tipa būve ar jumtu visā tās garumā un sienām.

Estrādi būvēja SIA “A Celtne” par 2 452 012 eiro, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Estrādes skatītāju ietilpība ir līdz tūkstoš sēdvietām un tikpat stāvvietām, līdz ar to esot viena no lielākajām skatuvēm Latvijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.