FOTO: Unsplash.com

Pētījumā atklāts, kādam dzimumlocekļa izmēram sievietes dod priekšroku 72

Kādam dzimumlocekļa izmēram sievietes dod priekšroku? Tas ir jautājums, kas nomāc daudzu vīriešu dzimuma pārstāvju prātus. Seksa rotaļlietu tirgotāji atklājuši šo noslēpumu, vēsta “Metro“.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 13
Lasīt citas ziņas

Saskaņā ar jaunu akadēmisko pētījumu sievietes patiesībā dod priekšroku vidēja izmēra dzimumlocekļiem. Lai nonāktu pie šāda secinājuma, Kentas universitātes pētnieki novērtēja 265 seksa rotaļlietu popularitāti, izpētot ne vien to izmēru, bet arī materiālu, cenu un atsauksmes.

Pētījumā tika atklāts, ka rotaļlietu izvēlē galvenais kritērijs sievietēm nav izmērs. Lielākas preces ne vienmēr nozīmē lielāku gandarījumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rakstā, kas publicēts žurnālā “Journal of Sex Research”, pētnieki atklāja, ka sieviešu iecienītāko rotaļlietu vidējais apkārtmērs ir 4,85 collas (12,31 cm). Kādā 2015. gada pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 15 000 vīriešu, tika noskaidrots, ka vidējais dzimumlocekļa apkārtmērs erekcijas stāvoklī ir aptuveni 4,59 collas (11,65 cm).

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.