Publicitātes foto

“Šī ir viena no sensitīvākajām tēmām, par ko runāt…” latviešu vīrieši diskutē, vai izmēram ir nozīme 63

Plašu diskusiju savā “Facebook” kontā aizsācis Jānis Riņķis, kurš jau iepriekš LA.LV komentējis iepazīšanās tēmu. Lai arī pašam privāti šis jautājums vairs neesot aktuāls, tomēr viņam šķita interesanti uzzināt, tā teikt, sabiedrības viedokli par sieviešu krūšu izmēta nozīmi.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Vīrietis raksta: “Šī ir, iespējams, viena no vissensitīvākajām temām, par ko runāt sociālajos tīklos, bet man šķiet, ka tā beidzot būtu jāapspiež. Esmu redzējis un uzklausījis tik daudz kompleksu un nepiepildīto “sapņu”, ka vienreiz šis ir jāpasaka.

Cienītās dāmas! Tas, ka “visiem vīriešiem” patīk lielas krūtis, ir lielākais no MĪTIEM, kam “skaistuma” un plastiskās ķirurģijas industrija ir piespiedusi jūs noticēt! Es laikam neesmu saticis nevienu sievieti ar mazām un smukām krūtīm, kura nesapņotu nogulties zem skalpeļa, lai tās palielinātu. Goda vārds! Un tas ir absurds!

CITI ŠOBRĪD LASA

Esmu noguris viņām skaidrot, ka dabā viss ir iekārtots līdzsvarā. Tāpat kā ne visām sievietēm vajag vīriešus ar milzīgiem dzimumlocekļiem, tāpat arī mums, vīriešiem, nemaz tā nekārojas tās “lielpupainās”. Dažiem (un es pat teiktu, ka ne tikai dažiem, bet pat ļoti daudziem) patīk tas, ko viena dāma man reiz nievājoši nosauca par “mazpupiju”.

Arī es esmu viens no tiem, kuri labāk dod priekšroku sievietēm ar mazām krūtīm. Taču, ja man godīgi jāsaka, tad tas, kādas ir jūsu krūtis, lūpas vai dibens, vispār neko nenozīmē pilnvērtīgās attiecībās.

Arī manā dzīvē ir bijušas sievietes gan ar lielām, gan vidējām krūtīm, bet tas nekadā veidā nav traucējis viņas mīlēt. Jo mīli jau tu cilvēku nevis “pupus”.

P.S. Lai nebūtu pārpratumu vai lieku spekulāciju, uzreiz gribu pateikt, ka šim ierakstam nav nekāda sakara ar manu privāto dzīvi. Tā vienkārši ir vēl viena “attiecību tēma”, ko sen esmu gribējis apspriest publiski. Šī ir kārtējā lieta, par ko “pieklājīgā sabiedrībā” runāt “nav pieņemts”, lai gan patiesībā tā ir, iespējams, viena no aktuālākajām temām visā tā dēvetajā “skaistuma industrijā”.”

Jāņa aizsāktajā diskusijā iesaistījušies daudzi citi vīrieši! Ieskatāmies arī viņu pārdomās!

– “Piekrītu Jānim! Ne jau krūtis mēs mīlam, bet cilvēku! Visskaistākās sievietes ir tās, kas ir mierā ar sevi, savu ķermeni un dzīvi!”

– “Ar svešķermeņiem piebāzti sievietes augumi var būt gan skaisti, gan arī atbaidoši briesmīgi. Diemžēl arī tie skaistie tagad, pēc kāda laika izskatīsies maigi izsakoties nedabīgi, jo cilvēka augums ar vecumu mainās, bet implanti nepiemērojas šīm izmaiņām. Ja teiktu konkrēti par “uzlabotām” krūtīm, tad tās tuvāk redzēt un pieskarties es vēlētos tikai kā izpētes objektam ar interesi kā jebkam no mehānikas nozares – nez kā tad tur tas burbulis ievietots un kā šis tur ļurkajās?”

Reklāma
Reklāma

– “Karbonādes pagatavošanas prasmes ir daudz svarīgākas, tā kā nav ko te pakļauties propogandai.”

– “Kaut kur lasiju pētijumu ka lielas krūtis patīk vīriešiem, kurus bērnībā agri pārstāja barot. Tolaik nesaņemtais izvēršas par lieluma māniju.”

– “Droši vien tā iekārtots, kas vienam vairāk patīk, tas otram mazāk. Vieniem patīk kuplas sievietes, citiem kārnas, vieniem garākas, citiem īsākas. Es arī esmu no tiem, kam mazas krūtis šķiet krietni pievilcīgākas par lielām. Manai sievai ir īstais izmērs.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.