Latvijā
Politika

Petravičai būs ārštata padomniece invaliditātes politikas jautājumos0


Ramona Petraviča.
Ramona Petraviča.
Foto: LETA/Paula Čurkste

No šī gada 15.janvāra labklājības ministrei Ramonai Petravičai (KPV LV) invaliditātes politikas jautājumos padomus sniegs Jolanta Kalniņa-Levina, aģentūru LETA informēja ministres padomniece komunikācijas jautājumos Liesma Kalve.

Viņa stāstīja, ka Kalniņa-Levina ir trīs bērnu mamma, kurai uzkrāta liela un bagātīga pieredze sadarbībā ar valsts un pašvaldības iestādēm, risinot bērna kopšanas un aprūpes jautājumus daudzu gadu garumā. Viņas ģimenē aug dēls ar ļoti smagu invaliditāti kopš dzimšanas.

Pagājušā gada nogalē Tiesībsarga biroja rīkotajā “Gada balvas cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2019” pasākumā Kalniņai-Levinai tika pasniegts atzinības raksts par bērnu ar smagiem funkcionāliem traucējumiem ilgtermiņa aprūpes jautājumu aktualizēšanu, stāstot pieredzi par bērna ar īpašām vajadzībām audzināšanu.

Petraviča uzsver, ka tieši personiskā pieredze ir pati noderīgākā, lai ārštata padomnieces statusā Kalniņa-Levina varētu palīdzēt rast labākos risinājumus daudzos jautājumos, īpaši tādos, kas skar bērnu ar invaliditāti aprūpi.

Saistītie raksti

Savukārt Kalniņa-Levina kā sava jaunā amata pirmo prioritāti atzīst asistenta pakalpojuma sakārtošanu valstī.

Labklājības ministrei ir vēl viena ārštata padomniece – Valentīna Gorbunova, kura kopš 2019.gada 1.augusta sniedz padomus bērnu ārpusģimenes aprūpes jautājumos.

Ārštata padomnieks ir sabiedrisks amats, par ko netiek sniegta finansiāla atlīdzība.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.