Foto: Itar-Tass/Scanpix/LETA

Piektdien snigs un saglabāsies sals 0

Piektdien, sākoties ziemas saulgriežu svinībām, visā Latvijā nedaudz snigs un sniega sega kļūs par vienu līdz četriem centimetriem biezāka, prognozē sinoptiķi.

“Savienojums patiesi ir pārrauts!” “The Atlantic” atklāj Eiropas reakciju uz ASV negaidīto lēmumu
Kokteilis
Šos ēdienus nevajadzētu likt uz Vecgada svinību galda – Ugunīgais Zirgs būs nikns
“Viņš labi apzinās…” NATO atbild Putinam uz viņa paziņojumu par gatavību tieši tagad karot ar Eiropu
Lasīt citas ziņas
Debesis būs apmākušās, ceļi – slideni. Pūtīs lēns līdz mērens austrumu, dienvidaustrumu vējš.

Minimālā gaisa temperatūra naktī gaidāma no -3..-5 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -8..-10 grādiem valsts ziemeļaustrumu novados. Dienā gaiss iesils līdz -1..-6 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Rīgā 21.decembrī snigs, pūtīs neliels austrumu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra būs -7 grādi naktī un -4 grādi pēcpusdienā.

Kā ziņots, 21. un 22.decembris būs gada īsākās dienas. Nakts no piektdienas uz sestdienu būs gada garākā nakts, 22 minūtes pēc pusnakts gaidāms saulgriežu mirklis – sāksies astronomiskā ziema.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.