Foto:AFP/Scanpix/LETA

Jaunākās prognozes uzrāda varbūtību, ka janvārī Eiropu skars liels aukstums 0

Pievieno LA.LV

Tuvākajās divās diennaktīs laiks Latvijā kļūs aukstāks, brīvdienās kļūs siltāks, bet brīžiem no jauna pastiprināsies sals, kā arī snigs, prognozē “Global Forecast System”.

Kokteilis
Tik ļoti pārliecināti par sevi, ka reizēm pārkāpj robežu: trīs augstprātīgākās zodiaka zīmes 1
Kulberga valdība “iet ārpus rāmjiem” – pieņemts nozīmīgs lēmums
TESTS. Vai spēj izskaidrot šo vārdu nozīmi? Cilvēki ar zemu IQ tādus pat nav dzirdējuši
Lasīt citas ziņas
Ceturtdien un naktī uz piektdienu gaisa temperatūra valsts austrumos svārstīsies ap -10 grādiem, savukārt sestdien visā Latvijā būs aptuveni nulle grādu.

Brīvdienu turpinājumā, vējam mainot virzienu un debesīm brīžiem skaidrojoties, gaidāms gan neliels atkusnis, kas vairāk skars piekrasti, gan īslaicīga sala pastiprināšanās diennakts tumšajā laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kurzemes rietumkrastā gaisa temperatūra Ziemassvētkos var sasniegt +5 grādus, bet valsts austrumos kādā brīdī var kļūt aukstāks par -10 grādiem.

Piektdien gaidāma neliela līdz mērena snigšana, arī turpmākajās diennaktīs palaikam būs nokrišņi – pārsvarā sniegs, no jūras nākoši mākoņi vietām īslaicīgi izraisīs stipru snigšanu. Pastāv iespēja, ka nākamnedēļ Latviju sasniegs ciklons ar mēreniem līdz stipriem nokrišņiem plašā teritorijā.

Gada izskaņā sniega segas biezums vietām Austrumlatvijā, visticamāk, sasniegs 20 centimetru.

Nokrišņu un svārstīgās gaisa temperatūras dēļ ceļi bieži apledos.

Jaunākās prognozes uzrāda pieaugošu varbūtību, ka janvārī Eiropu skars liels aukstums.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.