Foto: PEXELS

Pilns indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Svarīgs arī Mēness! 0

27 zvaigžņu kopas

“Es esmu lasījis visu, ko viņš smagā reibumā krieviem epastos rakstīja!” Lapsa Adamsonu nosauc par nožēlojamu
“Sievietes dažreiz vakariņu vietā izvēlas kefīru, bet tā nedariet!” Dziedātāja atklāj, kā, atsakoties no cukura un piena, mainīja dzīvi
“Ir ziņas, ar ko Mariupolē šobrīd nodarbojas krievu karaspēks,” Rajeva dienas notikumu apskats
Lasīt citas ziņas

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1. nakšatra (13. – 27. aprīlis)

Ašvini (13. – 27. aprīlis)
Dzīvnieka simbols – Zirgs
Debesu pārvaldnieks – Norietošais Mēness Mezgls jeb Ketu – Pūķa Aste

Nakšatra Ašvini ir saistīta ar dievišķo, labvēlīgi ietekmējošo zvaigzni “Šeratans”. Tās nosaukums ir tulkojams kā “jātnieki”. Šīs zvaigznes ietekmē viss dzīvais izjūt lielu nepieciešamību kustēties. “Šeratanu” saista ar laimi, brīnumiem, rītausmas gaismu un zirga ratiem. Tā cilvēkus apvelta ar prasmi labi saprast citus, ar valdzinājumu, popularitāti, eleganci, tieksmi uz rotaslietām.
Cilvēki – Ašvini – ir atvērti pasaulei; viņi ir sabiedriski un tiecas sasniegt sabiedrības atzinību, kā arī būt veiksmīgi. Visas viņu rīcības galvenais virzītājmotīvs ir tiekšanās uz jauninājumiem. Tomēr darbībām, kustībām, domu apmaiņām, kuras tā patīk Ašvini, skaidra mērķa bieži vien nav, un tas viņus pakļauj zināmai ievainojamībai.
Šo cilvēku ideāls – brīvība. Pieradināt viņus mīlestībā praktiski nav iespējams. Par ceļabiedru dzīvē viņi meklē cilvēku, kurš spētu saprast šos centienus un kuram pašam patīk piedzīvojumi, avantūras un citas līdzīgas aktivitātes. Ja pretējā dzimuma pārstāvis tāds nav, Ašvini nepieļaus viņa tuvošanos sev. Turklāt, – nepieciešams, lai viņu partneriem būtu bagāta iekšējā pasaule. Viņiem patiešām nepieciešami nevainojamāki par pašiem ceļabiedri dzīvē, jo šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem piemīt pārlieka neatkarība un nespēja veidot attiecības.
Ašvini ir ļoti jūtīgi un kaislīgi, un tāpēc viņu mīlestība ir vienkārši lieliska. Viņi bieži vien pilnībā ļaujas savu vēlmju varai un ir iniciatori tuvībai. Indijā viņiem ir ārkārtīgi seksuālu un nenogurdināmu mīlētāju reputācija.
Vislabākā saderība Ašvini ir ar Briežmātīti (Anuradha), Pūķi (Rohini), Čūsku (Mrigašira), Pērtiķi (Purva Ašadha) un Pērtiķmātīti (Šravana).

2. nakšatra (28. aprīlis – 10. maijs)

Bharani (28. aprīlis – 10. maijs)
Dzīvnieka simbols – Zilonis
Debesu pārvaldnieks – Venēra

Nakšatra Bharani ir saistīta ar zvaigzni “Albateins” ar tai piemītošo zemes dabu. Tās iedarbība izpaužas kā ierobežošana, savaldīšana; “Albateins” apvelta ar spējām prasmīgi nozust, “aizklāt” kaut ko. Tiek uzskatīts, ka šai zvaigznei ir saistība ar rosīšanos, mātes mīlestību, veiksmi dzīvē, uzvaru pār slimībām, cīņas idejām, ciešanām, apliecinājumu darbā. “Albateins” norāda uz cilvēkiem, kuri pieder strādnieku šķirai vai ir apjukuši materiālajā.
Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zvaigžņu kopas, – ambiciozi individuālisti, kuri nebaidās pat vissmagākā darba un ir gatavi to “uzvelt sev plecos” brīvprātīgi. Bharani pārstāvjiem jākultivē varena jaunrades enerģija, kura virmo viņos. Tā kā indiešu Zodiakā Zilonis ir saldkaisles simbols, cilvēki, kuri dzimuši tā aizbildniecībā, ir greznības pielūdzēji. Viņi labi orientējas modē, skaistumā, smaržās, valdzināšanas mākā, miesas izpriecās, labā ēdienā.
Šiem uz zemes stingri stāvošajiem cilvēkiem vienkārši ir nepieciešamas īpaši noturīgas un ilglaicīgas attiecības, kā arī intensīva seksuālā dzīve. Tā kā viņi ir īpašnieki, viņi grib situāciju paturēt savā kontrolē. Ja Bharani palaimēsies satikt cilvēku ar līdzīgiem ideāliem, viņš cīnīsies par tā mīlestību, interesēsies un aizrausies ar to pašu, ko viņa jūtu objekts. Ja šīs zīmes pārstāvjiem būs sāncenši, viņiem tas kalpos tikai kā papildu stimuls.
Panākuši atsaucību par katru cenu, Bharani ir spējīgi pārtraukt kvēlot savām iepriekšējām jūtām un sākt attiekties pret sava izredzētā mīlestību kā pašu par sevi saprotamu.
Vislabākā saderība Bharani ir ar Revati, Svata, Hasta, Krittika, Mrigasira, Rohini, Pušna, Šravana, Purva Ašadha.

3. nakšatra (11. – 24. maijs)

Krittika (11. – 24. maijs)
Dzīvnieka simbols – Aita
Debesu pārvaldnieks – Saule

Vārds “Krittika” tulkojumā nozīmē “cirvis”. Šī zvaigžņu kopa ir saistīta ar zemās dabas miglāju ar nosaukumu “Plejādes”. Ļoti cieša saistība ar zvaigzni “Alciona”. Pateicoties tai, cilvēks tiek apveltīts ar fiziskām un radošām spējām, enerģiju, kas ļauj sasniegt diženumu, bet viņa ķermenis iegūst vieglumu, karstasinību. Tiek uzskatīts, ka tā norāda uz intelektuāļu kastu.
Gļēvulība un drosme, postījumi un jauncelsme, iekaršana un miers, atklāta jūtu izrādīšana un puritānisms – starp šiem poliem Krittika dvēsele plīst pušu. Tomēr viņi ir spējīgi savaldīties un atrisināt sarežģītas problēmas. Turklāt, – ja pieteiksies sāncesis, šīs zīmes pārstāvis atkāpsies.
Krittika ir pietiekami labi vadītāji, tomēr, kad runa ir par privāto dzīvi, viņiem ir raksturīgi vilcināties, būt piesardzīgiem, slēpties no citiem.
Tie ir jūtīgi un kaislīgi cilvēki, kuriem ļoti patīk, ka viņus iekaro, pakļauj. No atbildības šajā delikātajā jomā viņi vienkārši baidās. Krittika neizrādīs savas jūtas, pirms nebūs pārliecināti par interesi no izvēlēto puses. Uzsākot ilgstošu savienību, viņiem nereti ir sarežģīti veikt pašu pēdējo soli, no kura viņi vienkārši baidās. Visās dzīves jomās Krittika tiecas uz līderību, tomēr mīlas attiecībās viņiem vairāk imponē pasīva, vērojoša loma. Kad lieta nonāk līdz seksam, Krittika ir mazāk aktīvi, nekā to varētu paredzēt: viņi taču pēc sava rakstura ir visai strauji un jūtīgi cilvēki.
Vislabākā saderība Krittika ir ar Pušja, Bharani, Revati, Svati, Hasta, Uttara Phalguni, Uttara Ašadha, Uttara Bhadra.

4. nakšatra (25. maijs – 7. jūnijs)

Rohini (25. maijs – 7. jūnijs)
Dzīvnieka simbols – Pūķis
Debesu pārvaldnieks – Mēness

Nakšatra Rohini ir saistīta ar labvēlīgo zvaigzni “Aldebarāns”. To vada pasaules radītājs Brahma. Apvelta ar laipnību, dvēseles līdzsvaru. Šī “zemes” zvaigžņu kopa, saistīta ar Mēnesi, kas norāda uz cilvēku, kurš sevi veltījis kalpošanai sabiedrībai, un apvelta to ar atbildību un spēku. Tās pozitīvo ietekmi izjūt ražošanas preču pārvadāšanas sfēru, izaugsmes un attīstības procesi kopumā.
Šie ir nepastāvīgi, aizvainojami, jūtīgi cilvēki, kuri savu ievainojamību cenšas slēpt aiz mākslotas vienaldzības. Kā smalkas skaistā cienītājas un radošas personības Rohini nespēj dzīvot bez intelektuālām sarunām, pārticības un greznības. Pretējā gadījumā viņu dzīve pārvērtīsies par garlaicīgu un pelēku. Turklāt, – savu eksistenci šie cilvēki nespēj iedomāties bez romantiskas idilles un biežām romantiskām tikšanās reizēm. Viņi bauda popularitāti pretējā dzimuma pārstāvjos, bet viņiem nekas nav pretī arī pašiem mēģināt savaldzināt to, kurš viņiem ir iepaticies. Rohini ir greizsirdīgi, viegli iekarst kaislē un var apjukt savās jūtās, tāpēc sarežģītas situācijas, it īpaši, – dalība mīlas trijstūros, viņu dzīvē nav retas.
Šie cilvēki sapņo par uzticīgu ceļabiedru visai dzīvei; atdod sevi mīļotajam cilvēkam pilnībā, no visas sirds, pašaizliedzīgi. Tajā pašā laikā viņi bieži paliek neapmierināti pat tad, ja intīmā dzīve ar partneri viņus pilnībā apmierina. Tāpēc viņi var arī kļūt neuzticīgi. Nereti notiek tā, ka Rohini savu dzīvi saista ar partneriem, kuri nespēj attaisnot uz viņiem liktās cerības. Šīs zīmes pārstāvji tik ļoti vēlas, lai viņu attiecības būtu pilnvērtīgas, ka pavisam aizmirst par piesardzību.
Rohini nav no tiem, kuri slēpj savas patiesās jūtas, bet, ja iemīlas, var izpausties ar pārsteidzīgu, neprātīgu rīcību. Un tomēr, – pašam pirmajam solim viņiem ir jāapzinās viņa paša nepieciešamība cilvēkam, pret kuru viņam ir radušās siltas jūtas, un arī kāds mājiens no tā puses.
Vislabākā saderība Rohini ir ar Mrigasira, Satabhiša, Ašvini, Bharani, Revati.

5. nakšatra (8. – 20. jūnijs)

Mrigasira (8. – 20. jūnijs)
Dzīvnieka simbols – Čūska
Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Mrigasira ir saistīta ar raksturā maigo, trauslo zvaigzni “El-Nat”, kuras nosaukums tulkojams kā “Vērša rags”. Zem tās dzimst miermīlīgi, krietni, izsmalcināti, bet tajā pašā laikā, – ironiski, visai valdonīgi cilvēki, kuriem patīk apkārtējo acīs izskatīties kā autoritātēm. Viņi pasaulē ierodas, lai kļūtu par vadītājiem, nebaidās nekādu grūtību.
Mrigasira – visdažādāko piedzīvojumu karsti pielūdzēji un nelabojami strīdnieki. Viņiem visu laiku nepieciešams paplašināt savas darbības apvāršņus, atrast jaunus stimulus savām prāta spējām. Šo cilvēku prātam ir raksturīga izsmalcinātība un pat zināma agresivitāte. Mrigasira ir īpaši jūtīgs pret kritiku un nepārtraukti saglabā aizsardzības pozīciju pret izlēcieniem pret sevi.
Zem šīs zīmes dzimušie cilvēki sapņo par partneri, kurš kļūtu par ceļabiedru uz visu mūžu, un tam ir jābūt lielākam par viņiem: Mrigasira ir jājūt savu izraudzīto apbrīna. Turklāt, – ja zīmes pārstāve ir sieviete, bez partneru intelektuālās savstarpējās saprašanās savienība praktiski nav iespējama.
Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem ir visai grūti veidot attiecības ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, jo viņi ir neaprēķināmi un izturas nedaudz izvairīgi. Dažkārt viņi paši atsakās no uzplaiksnījušajiem jūtu uzplūdiem, jo baidās, ka attiecības viņus uzsūks pilnībā.
Mrigasira nekad neizdarīs pirmos soļus intīmajā dzīvē, gaidot to no partnera. Paši viņi prot kontrolēt savas seksuālās vēlmes. Šīs zīmes pārstāvji ar pretimnākšanu atbild tikai cilvēkiem, kuri izkausējuši viņu ledu un viņos modinājuši kaisli. Turklāt viņu pašu jūtīgums ir tāds, ka tā impulsīvās varas ietekmē var nonākt jebkurš.
Vislabākā saderība Mrigasira ir ar Rohini, Bharani, Revati, Ašvini, Satabhiša.

6. nakšatra (21. jūnijs – 5. jūlijs)

Ardra (21. jūnijs – 5. jūlijs)
Dzīvnieka simbols – Suns
Debesu valdnieks – Uzlēcošais Mēness Mezgls jeb Rahu – Pūķa Galva

Nakšatra Ardra, kas tulkojumā nozīmē “asara”, ir saistīta ar zvaigzni “Betelgeize”, kurai piemīt zemes daba. Tā ir īgns debess ķermenis un norāda uz cilvēkiem, kuri dara sāpes apkārtējiem, piemēram, uz medniekiem, kuri nogalina dzīvniekus. Tajā pašā laikā “Betelgeize” var norādīt ne tikai uz mocītājiem, bet arī uz tiem, kuri jūt līdzi citu ciešanām.
Šajā laikā dzimušiem cilvēkiem piemīt analītisks, tālredzīgas prāts. Apkārtējo acīs viņi dažkārt izskatās pārāk autoritāri, bet tas ir nepelnīts apvainojums. Vienkārši Ardra ir ideālisti, kuri sapņo īstenot visus savus sapņus, īstenot visus plānus, lai arī sasniegt to dažkārt vienkārši nav iespējams. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji patīk cilvēkiem; viņiem apkārt vienmēr ir draugi. Ardra prot precīzi plānot savu nākotni un, kad tas vajadzīgs, prasmīgi manevrē. Viņiem piemīt vājība spēlēt varu, kura viņiem šķiet ārkārtīgi saistoša.
Tie ir uzticīgi un mīlestībā maigi cilvēki, kuru vēlmēm ir raksturīgi pāraugt kaislē, bet kaisle nereti kļūst par problēmu cēloni.
Ardra sliecas daudz atdot, dažkārt pat pārāk daudz. Viņu mīlas ceļš ir iezīmēts ar ilūzijām, mirāžām, upuriem, vilšanos. Šīs zvaigžņu kopas cilvēki var zīli rokā negaidīti iemainīt pret dzērvi debesīs, turklāt, – bez jebkāda iemesla, tādējādi sagraujot brīnišķīgās attiecības. Viņi ir spējīgi savos partneros bez īpaša pamatojuma izraisīt dziļu vilšanos.
Cilvēkiem, kuru simbols ir Suns, nepieciešams maigs un iejūtīgs partneris, kurš atbalsta viņu domas un rīcību. Sev blakus viņi vēlas redzēt uzmanīgu, labu cilvēku, kurš ir dāsns ar atbalstu un uzslavām. Turklāt, – viņi ne vienmēr saglabā uzticību tam. Augstās prasības noved pie tā, ka vēlamais un esošais sakrīt reti. Sajūtot, ka kāds cilvēks viņam ir fiziski pievilcīgs, Ardra savas jūtas neslēps, jo seksualitāte viņu izpratnē nav nekas aizliegts.
Zem šīs zvaigznes dzimušie izceļas ar ārkārtīgu gādīgumu, maigumu. Dažiem no viņiem ir raksturīgi pret attiecībām attiekties pārlieku kaislīgi, tajās ieguldīt pārāk daudz dvēseles spēku. Nebūtu slikti, ja Ardra – sievietes – prastu sagaidīt pirmo soli no vīrieša puses.
Vislabākā saderība Ardra ir ar Suni (Mula) vai ar citu Suni.

7. nakšatra (6. – 19. jūlijs)

Punarvasu (6. – 19. jūlijs)
Dzīvnieka simbols – Kaķene
Debesu pārvaldnieks – Jupiters

Nakšatra Punarvasu saistīts ar atkārtošanas un atdzimšanas zvaigzni, kuru sauc “Polluks”. Tā norāda uz cilvēkiem, kuri bieži maina dzīvesvietu, vai arī uz tiem, kuri pakāpeniski maina savas personības īpašības un nodarbojas ar sevis attīrīšanu. “Polluks” – tā ir kustīga zvaigzne, kura tiek uzskatīta par saistītu ar visiem, kuri nodarbojas ar tirdzniecību. Vārds “Punarvasu” tulkojumā nozīmē “labums” vai “briljants”.
Tie ir labvēlīgi un maigi cilvēki, kuri ir kā radīti tam, lai kādu virzītu, saudzīgi mīlētu, kādam uzticētos. Punarvasu neiesaistīsies avantūristiskos pasākumos, bet skaidru mērķu trūkums viņus padara par nepārliecinātiem. Īpaši svarīgi viņiem ir būt saistītiem ar kādu grupu, ar kādu klanu, atrasties cilvēku vidū. Zem šīs zvaigznes dzimušie ir piekļāvīgi, bet tomēr cenšas turēties attālumā; tiecas savas jūtas pārbaudīt ar saprātu. Punarvasu apkārt ir cilvēki, kuri sapņo būt par viņu dzīves ceļabiedriem, tomēr tie var justies laimīgi tikai tad, kad mīl tikai vienu cilvēku. Neatkarīgie Punarvasu kategoriski nepieņem mēģinājumus kontrolēt tos.
Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem nepietiek, ka viņiem savu mīlestību izrāda tikai viens vienīgais cilvēks. Cilvēki, kuri dziļi un patiesi mīl Punarvasu, no tā arī bieži cieš. Tomēr tas nav tik kritiski, kā varētu šķist. Lieta tāda, ka savā labvēlībā pret uzmanības izrādītājiem Punarvasu liek mīļotajam cilvēkam saprast, ka kontrole no viņa puses nav pieļaujama.
Ar to arī ir saistīta Punarvasu nevēlēšanās izrādīt savas vēlmes intīmo attiecību jomā. Viņi rada iespaidu kā nepieejami un lepni un vienmēr gaida, ka pirmo soli spers kāda cits. Tajā pašā laikā šie cilvēki ir spējīgi raidīt smalkus, tikko uztveramus signālus gatavībai uz tuvību, kad to uzskatīs par nepiecieciešamu. Lai to uztvertu, partnerim ir jābūt pietiekami vērīgam.
Vislabākā saderība Punarvasu ir ar Kaķi (Ašleša), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha), Pērtiķi (Purva Ašadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

8. nakšatra (20. jūlijs – 1.augusts)

Pušja (20. jūlijs – 1.augusts)
Dzīvnieka simbols – Auns
Debesu pārvaldnieks – Saturns

Vārds “Pušja” tulkojumā nozīmē “ziediņš”, bet to apzīmējošā zvaigžņu kopa tiek uzskatīta par pašu labāko. Tā kā tā ir saistīta ar brīnišķīgo zvaigzni “Sīriuss”, tā dāsni apgādā savus padotos un atbalsta tos.
Tas, kuram ir laimējies nākt pasaulē šajā laikā, visbiežāk ir plaukstošs cilvēks, spējīgs bez sevis nodrošināt vēl kādu, un pat ne vienu vien. Šiem cilvēkiem, kā likums, ir laba vai pilnīga ķermeņa uzbūve. Pušja – radošas personības, kurām piemīt bagāta iztēle. Tie ir gudri cilvēki un var sniegt noderīgus padomus. Šīs zīmes pārstāvjiem ir raksturīga ārkārtīgi attīstīta pienākuma izjūta. Uzskatot, ka viņi ir parādā visiem – sev, tuviniekiem, un visbeidzot, – visai pasaulei, Pušja uzņemas pārāk smagu dažādu uzdevumu un rūpju nastu. Viņu personība var attīstīties tikai tad, ja gars ir mierīgs, bet atmosfēra viņiem apkārt veidojas mierīga un labvēlīga.
Mīlas attiecībās Pušja tiecas saglabāt savu neatkarību, ir kautrīgi un noslēgti. Veiksmīgām attiecībām partnerim ir jābūt ar tādām pašām īpašībām. Cilvēki, kuri dzimuši šajā laikā, ir vienlaikus gan prasīgi, gan pieticīgi.
Tā kā Pušja ir raksturīga pārlieka noslēgtība, panākt jūtu izpausmes pat no tuvinieku puses ir sarežģīti. Viņiem vajag, lai tos saprot no pusvārda. Kā greizsirdīgi īpašnieki Pušja saviem mīļotajiem var sarīkot īstu vajāšanu. Vairums savienību, kurās viens no partneriem ir dzimis Pušja zīmē, nav noturīgas un ilgi pastāvēt nespēj. Lai attiecībām būtu kaut kādas perspektīvas, tām jābūt mierīgām, tomēr nekādā gadījumā ne vienveidīgām. Turklāt partneriem nevajag provocēt Pušju uz greizsirdības lēkmēm, lai nekļūtu par upuriem viņu dusmām.
Pati lielākā izprieca viņiem ir nodarbošanās ar mīlestību, bet savu seksuālo enerģiju apstākļu spiesti viņi nereti ir spiesti apvaldīt. Tomēr, ja nav šķēršļu, Pušja labprāt izrādīs aktivitāti. Viņiem patīk dzīt savu partneri kā zvēru. Tāpēc viņiem būtu vēlams iemācīties “turēt sevi rokās”.
Vislabākā saderība Pušja ir ar Aitu (Krittika), Bifeli (Svati), Bifeļmātīti (Hasta), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra), Mangustu (Uttara Ašadha), Ziloņmātīti (Revati).

9. nakšatra (2. – 15. augusts)

Ašleša (2. – 15. augusts)
Dzīvnieka simbols – Kaķis
Debesu pārvaldnieks – Merkurs

Vārds “Ašleša” tulkojumā nozīmē “vītenīgā”, “sapīšana”. To apzīmējošā zvaigžņu kopa ir saistīta ar dēmoniskas dabas zvaigzni “Alfards”. Tās dievība ir “Šarpa” – čūsku dievs, kas norāda uz sabiedrības zemākajiem slāņiem.
Šajā laikā dzimušie cilvēki piekopj pietiekami askētisku dzīvesveidu, viņu paradumi ir visnotaļ stingri. Viņi var būt pilnīgi un pilnībā ierauti zināšanu apgūšanas procesā un attiecībās ar apkārtējiem uzvesties visnotaļ netaktiski. Ašleša ir spējīgi nodarīt sāpes citiem, bet no otras puses, – var veicināt viņus tiekties uz transcendentālo.
Zem šīs zvaigznes dzimušie pastāvīgi atrodas starp labo un ļauno, izglītotību un analfabētismu, briesmām un dzīves gudrību. Ašleša uz pasauli raugās ar vērīgu skatienu, viņiem ir praktiski hipnotiska vara, un viņi, pārvaldot mākslu savaldzināt, bez problēmām panāk visu sev vēlamo. Viņi ir intelektuālā ziņā visai aktīvi cilvēki ar labi attīstītu humora izjūtu.
Ārkārtīgi neatkarīgie Ašleša un mierīga ģimenes dzīve ir praktiski nesavienojamas lietas. Viņiem patīk savaldzināt pretējā dzimuma pārstāvjus; blakus viņiem pastāvīgi virpuļo masa pielūdzēju. Viņu dzīvē galvenā cilvēka visbiežāk nav. Ašleši ir raksturīga īpašnieciska attieksme pret partneriem. Tajā pašā laikā viņus biedē pilnīgas saplūšanas un dziļas intimitātes perspektīva.
Tie ir noslēgti, pašpietiekami cilvēki, kuri sapņo par tādiem ceļabiedriem dzīvē, kuriem viņi būtu “pasaules naba”. Ja šīs zīmes pārstāvji neredzēs šādu attieksmi pret sevi, viņi izstaros atsvešinātību un aukstumu. Tajā pašā laikā cilvēks, kurš ar sajūsmu ir pieņēmis Ašleša ar visām tā labajām īpašībām un trūkumiem, sev priekšā redzēs maigu, jūtīgu un neticami uzticīgu partneri.
Šiem ietekmējamajiem, jutekliskajiem un dažkārt savdabīgajiem cilvēkiem seksā patīk darīt vienīgi tikai to, kas šķiet saistošs viņiem pašiem. Pretējā gadījumā Ašleša dvēsele piepildās ar agresiju. Kā vienpatņi vai egoisti šie cilvēki izvēlas iet savu ceļu, ja kāds iedomāsies viņus pāraudzināt.
Vislabākā saderība Ašleša ir ar Kaķeni (Punarvasu), Briedi (Džještka), Briežmātīti (Anuradha), Pērtiķi (Purva Ašadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

10. nakšatra (16. – 29. augusts)

Magha (16. – 29. augusts)
Dzīvnieka simbols – Žurktēviņš
Debesu pārvaldnieks – Norietošais Mēness Mezgls jeb Ketu – Pūķa Aste

Vārds “Magha” tulkojumā nozīmē “varenā”, “stiprā”. Šī zvaigžņu kopa saistīta ar cilvēkiem, kuri ieņem augstu sociālo stāvokli; to uzskata par caru zvaigžņu kopu. Zvaigzne tai ir atbilstoša – “Reguls”, – kas nozīmē “Lauvas sirds”.
Zem šīs zvaigznes dzimušie cilvēki izjūt stipru vajadzību valdīt pār citiem, vadīt tos. Viņi ir konservatīvi, sludina tradicionālās vērtības un ir orientēti uz iegūšanu: viņiem ir svarīgi būt veiksmīgiem, – gan statusa, gan arī materiālajā ziņā. Tomēr pat nopietni sasniegumi viņiem negarantē būt apmierinātiem pašiem ar sevi.
Mīlestībai viņu dzīvē ir svarīga loma, tomēr piemērota partnera meklēšanā viņiem var paiet daudz laika. Magha sev blakus gribētu redzēt cilvēku, kurš viņam ļautu būt par līderi, nopietni attiektos pret viņa ambīcijām un pacietīgi – pret prasībām.
Magha var saukt par laimīgiem cilvēkiem, jo dzīve viņiem sagādā īstu apmierinājumu; viņiem ļoti patīk visi tās prieki. Šīs zīmes pārstāvji izjūt ne tikai milzīgu varas, spēka, bet arī seksa, kuram viņi ir gatavi jebkurā diennakts laikā, vajadzību.
Erotiskums viņu organismā par sevi paziņo ļoti agri. Viņu dzīves ceļabiedriem ir svarīgi saprast un pieņemt šo neapvaldāmo seksuālo apetīti. Magha – visnotaļ vīrišķīgi cilvēki. Viņi ir pietiekami seksuāli, lai modinātu juteklīgumu pat partnerī, kurš nav īpaši kaislīgs. No otras puses – Magha neapmierinātība tādam cilvēkam varētu būt nogurdinoša.
Vislabākā saderība Magha ir ar Žurku (Purva Phalguni) vai ar citu Žurktēviņu.

11. nakšatra (30. augusts – 12. septembris)

Purva Phalguni (30. augusts – 12. septembris)
Dzīvnieka simbols – Žurka
Debesu pārvaldnieks – Venēra

Vārds “Purva Phalguni” tulkojumā skan kā “vainīgs pagātnē” un apzīmē zvaigžņu kopu, kura savā būtība ir ļoti tuva zemei. Tā atrodas Venēras valdījumā un norāda uz patīkamiem cilvēkiem, kuru izturēšanās pret apkārtējiem ir jauka un patīkama. Tās aizbilstamie var izrādīt ietekmi uz pārējiem. Par savu labo karmu, labo attieksmi pret cilvēkiem Venēra tiem dāvā veiksmi. Šī zvaigžņu kopa ir saistīta ar zvaigzni “Adhafera”, ko tulko kā “Lauvas krēpes”.
Purva Phalguni ir mierīgi, racionāli domājoši, apņēmīgi un strādīgi. Visas šīs īpašības viņiem palīdz saņemt to, uz ko viņi tā tiecas – naudu, dzīves ērtības, varu, stāvokli sabiedrībā.
Šajā laikā dzimušajiem ir raksturīga milzīga pieķeršanās saviem tuviniekiem, ģimenei, mājai. Viens no galvenajiem mērķiem Purva Phalguni dzīvē ir ģimenes mājīguma veidošana. Viņu dzīvē galvenie cilvēki ir bērni. Šīs zīmes pārstāvjiem pārstāvjiem svarīgas ir stabilas, stipras, uzticamas attiecības ar savstarpējām saistībām un kopējiem mērķiem. Lai tos atbalstītu, kā arī savu bērnu labā viņi ir gatavi upurēt daudz ko.
Šīs zīmes cilvēki ir lieli seksa cienītāji. Mīlas piedzīvojumus “uz savu galvu” sāk meklēt jau agrā vecumā. Izraudzītajiem pretējā dzimuma pārstāvjiem Purva Phalguni par savu kaisli paziņo pilnīgi bez aplinkiem, kas dažkārt aizbiedē viņu potenciālos partnerus. Gulta šiem cilvēkiem ir vieta vētrainiem strīdiem un ne mazāk enerģiskām izlīgšanām. Purva Phalguni ir interesants ieradums savos mīļotajos uzkurināt kaisli, izrādot dusmas uz tiem. Tāpēc līdzīgi uzliesmojumi nevienu nedrīkst biedēt.
Vislabākā saderība Purva Phalguni ir ar Žurktēviņu (Magha) vai arī ar citu Žurku.

12. nakšatra (13. – 25. septembris)

Uttara Phalguni (13. – 25. septembris)
Dzīvnieka simbols – Vērsis
Debesu pārvaldnieks – Saule

Vārds “Uttara Phalguni” tulkojumā skan kā “beigās vainīgs”, bet dažkārt to tulko kā “vīģes koks”. Šī visai auglīgā zvaigžņu kopa palīdz kļūt par līderiem un cilvēkos rada labās īpašības. Saistīta ar zvaigzni, kuras nosaukums “Denebola” tiek tulkots kā “Lauvas aste”.
Vēl to sauc arī citādi – par “aizbildniecības zvaigzni”, jo tā norāda uz cilvēkiem, kuri var palīdzēt, atbalstīt citu panākumus, ārstēt. Uttara Phalguni – draudzīgi, augstsirdīgi, dāsni cilvēki. Neskatoties uz to, ka viņi ir aizbildņi citiem, šīs nakšatras pārstāvji dažkārt cieš no tā, ka nav pārliecināti par sevi un ka viņiem nav skaidra mērķa.
Pat, ja Uttara Phalguni piedzīvo stresu, apkārtējie to neievēros, jo ārēji tie paliek mierīgi. Viņiem ir ļoti nepieciešama sakārtota dzīve, atbalsts, regularitāte, un visas nopietnās pārmaiņas viņi pārdzīvo ar lielām grūtībām. Viņi stingri stāv uz zemes un sapņo ar stabilām attiecībām ar uzticamu partneri, par stipru ģimeni. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjus saprātīga mīlestība apmierina vairāk nekā akla kaisle. Viņi var stāties savienībā tikai tāpēc, ka ar tās palīdzību var dzīvi pārvērst daudz ērtākā un vienkāršākā. Tomēr, lai kā arī tur nebūtu, savu dzīvi bez otrās puses Uttara Phalguni vienkārši nespēj iedomāties.
Šie labie un dāsnie cilvēki tik ļoti tiecas uz taisnīgumu un pilnību, ka bieži vien rada problēmsituācijas gan sev, gan citiem.
Ja Uttara Phalguni zaudēs interesi par savu partneri, viņa dzīvei zudīs jēga. Tāpēc šīs zvaigžnu kopas cilvēku dzīves ceļabiedriem ir nopietni jārūpējas par viņa atbalstīšanu. Tomēr pašā attiecību sākumā viņiem nav ieteicams būt par vieglu medījumu Uttara Phalguni, jo viņi izvēlas tos, kuri ir jāpamedī, patīk, lai viņu priekšā “rēgotos sarkanā lupata”. Tikai šajā gadījumā viņi varēs nopietni ieinteresēties, turklāt, – ne tikai prieka pēc. Ne velti dzīvnieka simbols ir vaislīgais Vērsis, kuram rūp dzimtas turpināšanas jautājums.
Vislabākā saderība Uttara Phalguni ir ar Govi (Uttara Bhadra), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Bifeli (Svati), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha).

13. nakšatra (26. septembris – 9. oktobris)

Hasta (26. septembris – 9. oktobris)
Dzīvnieka simbols – Bifeļmātīte

Nakšatras Hasta simbols ir sažņaugta dūre, un arī tulkojumā šis vārds nozīmē “roka”. Šī zvaigžņu kopa norāda uz tikumīgiem, dvēselē tīriem cilvēkiem, uz radošumu, uz izdziedināšanas spējām, uz prasmi atbrīvot no skaudības, kā arī uz darbībām, kuras saistītas ar kontroli un varu. Tai ir saistība ar gaišo zvaigzni no zvaigznāja “Vorona”. Tā ietekmē tos, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, un apveltī cilvēkus ar jautru, patīkamu tikumu.
Hasta ir raksturīgs nepastāvīgs garastāvoklis, un tas viņus padara emocionāli ievainojamus. Aiz mierīga, savaldīga ārējā izskata slēpjas ievainojama, mūžīgi uztraukusies dvēsele, kurai ļoti nepieciešams morālais atbalsts. Hasta cieš no iekšējā tukšuma, no iekšējā vakuuma izjūtas. Viņiem piemīt atbildības izjūta, kvēla vēlēšanās būt veiksmīgam, kuras īstenošanai šie cilvēki neignorēs “vajadzīgo” cilvēku palīdzību un izmantos jebkuru radušos izdevību. Augstsirdība, egoisms, uzticēšanās, ievainojamība – tas viss Hasta dabā sadzīvo vienlaikus.
Cilvēku, kuri dzimuši šajā laikā, dzīvē parasti ir daudz mīlestības sakaru – nestabilu un ļoti dažādu. Emocionālā nedrošība traucē sameklēt partneri, kurš spēj uzmundrināt un atbalstīt. Attiecības beidzas, kad Hasta pārtrauc mīlēt viņa sirdī iemitinājušās vilšanās dēļ vai arī tad, ja partneri viņus pamet.
Tas, kurš ir dzimis zem šīs zvaigznes, ir ārkārtīgi jūtīgs un vienkārši dievina miesas baudas, konkrēti – seksu. Dzimumakti viņam nepieciešami kā līdzeklis dzīves līdzsvara uzturēšanai. Mīļoto apmierināšanai Hasta var izdarīt ļoti daudz, mīlestībā viņi ir gatavi uz nesavtīgu un dāsnu rīcību. Bet no savas neatkarības viņi nešķirsies nekādā gadījumā; vadīt viņus ir vienkārši neiespējami. Viņu izturēšanās ir pietiekami skarba, un viņi dažkārt pat seksuālajā dzīvē izrāda agresivitāti un cietsirdību.
Vislabākā saderība Hasta ir ar Bifeli (Svati), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

14. nakšatra (10. – 22. oktobris)

Čitra (10. – 22. oktobris)
Dzīvnieka simbols – Tīģermātīte
Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Čitra ir saistīta ar zemas dabas zvaigzni “Spica”. Šī klusā, maigā debesu spīdekļa nosaukums tulkojumā skan ka “mirdzošā”, “brīnišķīgā”.
Pateicoties “Spica”, cilvēki balvā saņem mākslinieciskumu vai arī izteiktas smalku prasmīgu lietu veidošanas spējas.
Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji – cēlsirdīgi, ambiciozi, kreatīvi. Kā cilvēki ar stipru raksturu viņi ienaidnieka priekšā nekādā gadījumā neizrādīs savas vājās puses un droši stāsies viņam pretī “ar seju pret seju”. Tajā pašā laikā viņus var ātri “izvest” no pacietības. Čitra – sabiedriski, ekscentriski cilvēki, asu izjūtu meklētāji, kuri dievina svētkus, azartu, greznību, modi, prot novērtēt visu skaisto.
Viņi interesējas arī par mīlas piedzīvojumiem, turklāt, – jau no visai agra vecuma. Šīm neticami pievilcīgajām, kaislīgajām personībām patīk būt aktīviem sociālās dzīves dalībniekiem, tāpēc tuvajiem cilvēkiem, ieskaitot pašu bērnus, ieņemt galveno vietu Čitra dzīvē neizdodas. Tajā pašā laikā šīs zīmes cilvēki ir īsti īpašnieki un aizstāvji.
Šīs zīmes cilvēkiem ir ārkārtīgi svarīgi, lai ar partneri viņiem būtu pilnīga seksuālā harmonija. Šajā jomā viņi nepieļauj kompromisus, jo viņiem piemīt vienkārši nevaldāma seksuālā apetīte. Čitra tiecas paverdzināt savu dzīves ceļabiedru. Tajā pašā laikā citu mēģinājumi viņus ietekmēt viņiem vienkārši nav pieņemami; viņi, visticamāk, izvēlēsies vientuļnieka ceļu. Ja interese par partneri tiek zaudēta, šīs zīmes pārstāvis pārvēršas par vienaldzīgu, nejūtīgu un pat cietsirdīgu cilvēku.
Vislabākā saderība Čitra ir ar Tīģeri (Višakha) vai ar citu Tīģermātīti.

15. nakšatra (23. oktobris – 5. novembris)

Svati (23. oktobris – 5. novembris)
Dzīvnieka simbols – Bifelis
Debesu pārvaldnieks – Uzlēcošais Mēness Mezgls jeb Rahu – Pūķa Galva

Nakšatra Svati ir saistīta ar dievišķo zvaigzni “Arktur”. Vārds “Svati” tulkojumā nozīmē “šķēps”, “priesteris”. Šo zvaigžņu kopu sauc par “patstāvīgu”, un tas norāda uz cilvēka rīcības un domu neatkarību.
Šajā laikā dzimušo cilvēku raksturā ir apvienots apbrīnojams ideālisms um pārlieku attīstīta ambiciozitāte. Viņiem piemīt vēlēšanās savu vārdu ierakstīt vēsturē, kļūt par pašu labāko, pašu ievērojamāko, viņi par katru cenu vēlas kļūt bagāti. Svati ļoti patīk varasspēles, manevrēšana, grandiozi plāni tālākai perspektīvai. Tomēr tikai nedaudzi zina vai iedomājas, ka šo cilvēku dvēsele ir īpaši tīra. Turklāt paši šīs zīmes pārstāvji vēlas, lai neviens cits, izņemot viņus pašus, nezina, ka viņiem nepatīk “lidināties mākoņos” un ka viņi ir ļoti praktiski.
Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem pats galvenais ir izveidot savu ģimeni. Uz šo mērķi viņi tiecas patiesi un karsti, tomēr Svati mīlestībai ir nebūt ne efemērs raksturs. Saviem partneriem viņi izvirza nopietnas prasības, turklāt nereti cieš savas sīkumainības un kriticisma dēļ. Ilgu savienību viņi redz tikai ar uzticamu un krietnu partneri. To viņi ir gatavi “celt uz pjedestāla”, un ir dziļi vīlušies, kad mīļotos nākas no turienes gāzt.
Svati ir ļoti jūtīgas dabas, viņiem patīk nodarboties ar seksu. Tomēr miesas izpriecas viņiem nebūt nav pašmērķis, lai arī ir jaudīgs impulss. Savu seksualitāti šie cilvēki cenšas slēpt, atklājot to tikai tiešas intīmās tuvības procesā, bet arī paši tam nepievērš īpašu nozīmi. Savu vēlmju apmierināšanai viņi parasti sagaida piemērotu gadījumu, neizrādot iniciatīvu.
Vislabākā saderība Svati ir ar Bifeļmātīti (Hasta), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

16. nakšatra (6. – 18. novembris)

Višakha (6. – 18. novembris)
Dzīvnieka simbols – Tīģeris
Debesu pārvaldnieks – Jupiters

Nakšatra Višakha saistīta ar zvaigzni “Gemma”. Pateicoties šī debess ķermeņa ietekmei, cilvēki kļūst ārēji vairāk pievilcīgi, spēcīgi, apņēmīgi, disciplinēti, tiecas pabeigt visus savus darbus līdz galarezultātam – ne velti zvaigznes nosaukums tulkojumā nozīmē “mērķtiecības zvaigzne”. To attēlo kā savus zarus plaši izpletušu koku. Tas personificē darbos un rūpēs esošu cilvēku, kurš gaida sava darba augļu nogatavošanos; cilvēku, kura ietekme uz citiem pastiprinās.
Vašakha ir raksturīga uzmanīga, iejūtīga attieksme pret cilvēkiem, viņi ir sabiedriski, un viņiem patīk būt draugu un paziņu sabiedrībā, ir labvēlīgi pret viņu padomiem. Kā godkārīgi cilvēki viņi simpatizē visam materiālajam, ir atvērti visam jaunajam, tiecas uz panākumiem. Tomēr, panākuši to, sasnieguši mērķi, Višakha ļoti ātri zaudē interesi par savu nodarbi. Šajā laikā dzimušie cilvēki ir lieli dažādu dabas mīklu cienītāji.
Šīs nakšatras pārstāvjiem ir raksturīga divdabīga uzvedība mīlestībā. Pat, ja viņiem ir nopietnas attiecības, viņi netaisās kategoriski atteikties no iespējamām jaunām intrigām. Periodiska neuzticība, nepastāvība un mūžīga neapmierinātība – Vašakha portreta iezīmes. Neapmierinātības ar sevi rezultātā viņi bieži maina partnerus.
Turklāt, – gadu gaitā šīs zvaigžņu kopas cilvēki mainās stabilitātes virzienā. Viņi cenšas sameklēt partneri, ar kuru viņiem nerastos vēlēšanas meklēt piedzīvojumus. Dažiem Vašakha izdodas “saņemt sevi rokās” un apvaldīt savu apetīti. Virknē gadījumu šie cilvēki var izvēlēties nedoties laulībā.
Uz pilnīgas labklājības un apmierinātības fona šīs zīmes pārstāvji, jūtot aizkaitinājumu, var negaidīti piekrāpt savu dzīves ceļabiedru. Viņi vienmēr ir pilni seksuālas enerģijas, kura jebkurā brīdī var izlīt pāri malām un no dzirksteles pārvērsties liesmā; šai ziņā viņi vienmēr ir zināmā “badā”. Tāpēc Vašakha ir vajadzīgs temperamentīgs partneris, kurš spēj apmierināt tā paaugstinātās vajadzības.
Vislabākā saderība Vašakha ir ar Tīģermātīti (Čitra) vai ar citu Tīģeri.

17. nakšatra (19. novembris – 1.decembris)

Anuradha (19. novembris – 1.decembris)
Dzīvnieka simbols – Briežmātīte
Debesu pārvaldnieks – Saturns

Nakšatra Anuradha ir saistīta ar dievišķo, pēc dabas maigo zvaigzni “Akrab”, kas nozīmē “Skorpiona spīle”. Pašas zvaigžņu kopas nosaukums tulkojams kā “aicinoša cilvēkus uz darbību”.
Tam, kurš pasaulē ir nācis šajā laikā, piemīt organizatora spējas. Vēl “Akrab” tiek saukts arī par veiksmes zvaigzni, kā arī par “Radha sekotāju”, un tas norāda uz cilvēka garīgajām ievirzēm. Radha ir dievišķās enerģijas sievišķā izpausme, kura visu dzīvo, kas mīt uz zemes, mudina kalpot Viņam.
Anuradha raksturā brīnumainā veidā ir apvienots dzīvesprieks un nosliece uz depresiju, labsirdība un cietsirdība. Tā dzīve ir virkne pacēlumu un kritumu ceļā uz pilnību, ko šīs zvaigžņu kopas pārstāvji meklē visā uz šīs zemes pastāvēšanas laikā. Viņiem pastāvīgi nākas izdarīt izvēli starp materiālo un garīgo. Anuradha spēj cīnīties ar visām iespējamajām grūtībām, bet slodze, kura ir brīvprātīgi “uzvelta plecos”, viņiem nereti izrādās pārmērīga.
Mīlas attiecībās Anuradha sevi parāda kā īsti ideālisti, kuri meklē absolūto. Ja šiem cilvēkiem gadās iemīlēt, viss pārējais “aiziet dibenplānā”. Bet ideālā partnera meklējumu ceļu pavada pastāvīga mīļoto maiņa, un attiecībās ir daudz sarežģījumu, jo Anuradha vienmēr domā, ka mūža mīlestība viņiem vēl ir priekšā. Ar domām par to, gaidot gaišas un visaptverošas jūtas, viņi dzīvo, tādēļ “iet” uz jebkādiem upuriem.
Tikai seksuālo vēlmju apmierināšanas vien dēļ Anuradha neveidos attiecības, jo dzīves intīmajā pusē saskata tikai milzīgu mīlestības jūtu sastāvdaļu. Baudu no seksuāliem kontaktiem zem šīs zvaigžņu kopas dzimušie jūt tikai tādā gadījumā, ja jūtas mīlēti.
Anuradha ieteicams daudz nedomāt par pagātni un par nākotni, jo tas viņiem var būt bīstami. Šiem cilvēkiem ir jāmācās izmantot maksimāli daudz iespēju no savas šodienas.
Vislabākā saderība Anuradha ir ar Briedi (Džještha), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra), Ķēvi (Satabhiša).

18. nakšatra (2. – 14. decembris)

Džještha (2. – 14. decembris)
Dzīvnieka simbols – Briedis
Debesu parvaldnieks – Merkurs

Nakšatra Džještha ir saistīta ar spēcīgo, straujo zvaigzni “Antares”, kuras nosaukums tulkojumā skan kā “līderis, vadītājs” vai arī “visvecākais”. Pateicoties tās ietekmei, cilvēki iegūst spējas, kuras palīdz sasniegt vadošu stāvokli.
Cilvēki, kuri dzimuši šajā laikā, kā likums, saņem visu vēlamo. To veicina spīdošs prāts, godkāre, vēlēšanās iegūt to, kā nav citiem, varaskāre, prasme visu paveikt līdz “uzvarošajam noslēgumam”. Džještha piemīt spēcīga pieķeršanās materiālajām vērtībām, lai arī savas dvēseles dziļumos viņi tiecas uz garīgumu. Lai to attīstītu, šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem ir jācīnās pret savu mantu kultu.
Ja Džještha iemīlēsies, viņu jūtas ir pārpilnas, izpaužas atklāti un spilgti. Šiem greizsirdīgajiem un egoistiskajiem cilvēkiem ārkārtīgi saistošas šķiet sarežģītas attiecības. Ilgstošas attiecības viņi veido ar lielām grūtībām, jo Džještha ceļš no kvēlas iemīlēšanās līdz pilnīgai vienaldzībai var izrādīties visai īss.
Lai panāktu viņiem simpātiska cilvēka abpusējas simpātijas, savā ceļā viņi iznīcinās visus kavēkļus, dažkārt pārvēršoties par pilnīgi nežēlīgām personām. Viņiem ir svarīgi, lai partneris viņus saistītu ne tikai fiziski, bet arī intelektuāli. Par Džještha dzīves ceļabiedriem var kļūt tikai cilvēki, kuri spēj pastāvīgi paplašināt viņu dzīves apvāršņus.
Šajā laikā dzimušo dabā ir izteikts jūtīgums, seksualitāte, kura rezultātā dažkārt tiek zaudēta pašsavaldīšanās. Tāpēc Džještha ir jābūt uzmanīgākiem ar viņos snaudošo spēku, jo tas var izrādīties graujošs. Šīs zīmes pārstāvju seksuālās apetītes ir tik milzīgas, ka saglabāt uzticību vienam partnerim viņiem diezin vai izdosies.
Vislabākā saderība Džještha ir ar Briežmātīti (Anuradha), Aitu (Krittika), Žurkutēviņu (Magha), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Ķēvi (Satabhiša), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

19. nakšatra (15. – 27. decembris)

Mula (15. – 27. decembris)
Dzīvnieka simbols – Suns
Debesu pārvaldnieks – Ketu – Pūķa Aste

Nakšatra Mula ir saistīta ar zvaigzni “Izidis”, kuras nosaukums tulkojams kā “skorpiona dzelonis”. Šis debess ķermenis tiek uzskatīts par strauju un norāda uz miesniekiem, kā arī uz citiem sabiedrības elementiem, kuriem ir raksturīga cietsirdība. Šīs zvaigžņu kopas nosaukums tulkojams kā “sakne” un norāda uz cilvēkiem, kuri meklē dzīves pirmsākumus, kā arī uz tiem, kuri dzīvo visai nelabvēlīgos apstākļos.
Tie ir spējīgi, gudri, drosmīgi cilvēki. Viņi pastāvīgi ģenerē idejas; viņiem patīk piedzīvojumi; viņi prot vest sev līdzi; viņi ir uzticīgi visam dvēseliskajam, tomēr viņus apņem aizdomu atmosfēra. Mula dzīvē notiek daudz negaidītu pārmaiņu, bet šie cilvēki spēj ātri piemēroties jaunajiem apstākļiem. Viņi grib visu saprast, visu izjust; viņi piekopj visai vienkāršu, lai neteiktu, – askētisku – dzīvesveidu, pat, ja ir pilnībā nodrošināti. Viņu dabā labi redzama nosliece uz upurēšanos, tomēr Mula nesāks piemēroties partnerim, bet gan pieprasīs viņa piekāpšanos.
Kas attiecas uz attiecībām mīlestībā, šajā zvaigžņu kopā dzimušie izrāda jūtīgumu, seksualitāti, kaisli, aktivitāti. Viņi ir ideālisti, tajā pašā laikā gan baidās no piedzīvojumiem, gan tos ļoti vēlas. Seksualitāte viņiem dažkārt ir kavēklis; iespējams, Mula no tās vienkārši baidās. Intīmajās attiecībās cilvēki, kuri dzimuši zem šīs zvaigznes, bieži ir uztraukti un izrāda aizdomīgumu.
Mula ir raksturīga nepastāvība, neuzticamība. Lai arī viņi ir nenoteikti, viņiem ļoti patīk eksperimenti. Darboties, balansējot uz vispārpieņemto normu pārkāpšanas robežas, viņiem īpaši patīk. Ilgstošas attiecības viņiem ir pieņemamas tikai tādā gadījumā, ja partneris nesāks pieprasīt ievērot noteikumu un normu absolūtu ievērošanu. Tā kā šāda pieeja ir pieņemama tikai retajam, Mula dzīvē stabilu, nopietnu attiecību praktiski nemēdz būt.
Vislabākā saderība Mula ir ar Suni (Ardra), Pērtiķi (Purva Asadha), Tīģermātīti (Čitra).

20. nakšatra (28. decembris – 10. janvāris)

Purva Asadha (28. decembris – 10. janvāris)
Dzīvnieka simbols – Pērtiķis
Debesu pārvaldnieks – Venēra

Nakšatra Purva Asadha ir saistīta ar zemes dabai raksturīgo zvaigzni, kura ietilpst Strēlnieka zvaigznājā. Tā atrodas Venēras ietekmē un norāda uz popularitāti. Tulkojumā tās nosaukums skan kā “neuzvaramā”, “nepakļāvīgā”; vēl viens variants – “sencis, kurš izcīnījis uzvaru”. Kā tās simbolu ir pieņemts izmantot vēdekļa attēlu. Zvaigzne norāda uz bagātiem un neatkarīgiem cilvēkiem, kā arī uz situāciju, kad cilvēki, neņemot vērā svešu viedokli un intereses, rīkojas pēc sava prāta.
Šīs zvaigžņu kopas laikā dzimušie vienlaikus ir gan kaprīzi, gan apņēmīgi, gan nesavaldīgi, gan disciplinēti. Purva Asadha piemīt īpašība nepiekāpties savās vēlmēs, turklāt viņi bieži var apņēmīgi un būtiski izmainīt ne tikai viedokli par kaut ko, bet arī savas paša visai sarežģītās personības ievirzi. Viņi var palielīties ar daudzpusīgiem talantiem; viņiem piemīt liels radošais potenciāls, un viņi nepārtraukti attīstās. Šis process tuvākos apkārtējos cilvēkus nereti maldina.
Šīs nakšatras pārstāvji izjūt vajadzību pēc daudzpusīgām sajūtām, pārmaiņām. Tas ir jāzina viņu partneriem mīlas savienībā. Tajā pašā laikā Purva Asadha ir ir monogāmi, uzticīgi, nopietni, ievēro tradicionālos uzskatus attiecībā uz personīgās dzīves jomu. Ja viņi zvēr uzticību mīļotajam cilvēkam, viņi to dara pilnīgi vaļsirdīgi, neliekuļojot. Ja partneris jutīs Purva Asadha centienu un tieksmju nopietnību, viņu savienība ilgs līdz viena partnera nāvei. Tomēr vajadzība pēc pārmaiņām var provocēt problēmas attiecībās.
Šīs zīmes pārstāvji ir nenogurdināmi, iedvesmojoši mīlētāji ar bagātu iztēli. Viņiem nav grūti atrast kopēju valodu ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Purva Asadha nekad nebūs pretī laika pavadīšanu gultaspriekos.
Vislabākā saderība Purva Asadha ir ar Pērtiķmātīti (Šravana), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Kaķi (Ašleša), Kaķeni (Punarvasu), Zirgu (Ašvini), Ķēvi (Satabhiša), Suni (Mula).

21. nakšatra (11. – 23. janvāris)

Uttara Asadha (11. – 23. janvāris)
Dzīvnieka simbols – Mangusts
Debesu pārvaldnieks – Saule

Uttara Asadha ir saistīta ar zemes dabu apveltīto zvaigzni “Alramin”. Tas ir saulains, labvēlīgs debess ķermenis, kura nosaukums tulkojumā skan kā “vispārējā”, “beigās uzvarošais”, apvelta ar līdera īpašībām, spēju starp cilvēkiem veidot savstarpējās attiecības, rūpējoties par cilvēces garīgo attīstību. “Alramin” apvelta ar mednieka instinktu un uz zināmu noslieci uz pārmērībām seksuālajā dzīvē.
Šajā laikā dzimušie cilvēki ir gudri, godprātīgi, viņi kategoriski neatbalsta nekāda veida melus, uzpirkšanu. Viņi ir ļoti aizrautīgas dabas; darbi Uttara Asadha uzsūc pilnībā un pilnīgi. Ja viņi iegūst zināšanas, viņus interesējošajā sfērā iedziļinās visai dziļi.
Kā spilgti izteikti ideālisti Uttara Asadha nevar pieņemt realitāti tās esošajā veidā. Harmoniski sadzīvot ar citiem, bet nereti, – arī pašiem ar sevi, viņiem ir visai grūti. Ne velti tikai cilvēkam – Mangustam – šajā Zodiakā nav pāra. Uttara Asadha izjūt pretrunīgas vēlmes, kurās nereti ir grūti tikt skaidrībā viņiem pašiem. Viņi ir raduši patstāvīgi noteikt spēles noteikumus un dzīvot saskaņā ar tiem. Lai apzinātos savu izcilību, šiem cilvēkiem ir nepieciešama brīvība. Ja cilvēka, kurš ir dzimis šajā laikā, dzīvē parādās partneris, viņam nāksies pieņemt neatkarību, vēlēšanos periodiski būt vientulībā, augtas garīgās prasības, ārkārtīgi sarežģītas vajadzības mīlestībā. Tradicionālā ģimenes savienība diezin vai ir spējīga šos cilvēkus – Mangustus – darīt laimīgus.
Uttara Asadha nodomi nereti ir koncentrēti uz matērijām, atrautām no seksa. Tomēr intīmās dzīves jomā šie cilvēki ir lieli fantazētāji, attiecībās ar partneri spējīgi radīt intrigu.
Vislabākā saderība Uttara Asadha ir ar Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Govi (Uttara Bharda), Pērtiķi (Purva Asadha), Pērtiķmātīti (Šravana) vai arī ar citu Mangustu. Šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem slikti veidosies attiecības ar tiem, kuru dzīvnieka simbols ir Čūska.

22. nakšatra (24. janvāris – 5. februāris)

Šravana (24. janvāris – 5. februāris)
Dzīvnieka simbols – Pērtiķmātīte
Debesu pārvaldnieks – Mēness

Nakšatra Šravana ar kustīgo, pēc savas dabas dievišķo zvaigzni “Giedi”, kuras nosaukums tulkojumā skan kā “klausīšanās”, “auss”. Šis debess ķermenis savukārt ir saistīts ar “Višnu” un sevi uzskata par mācību zvaigzni, par zināšanu apgūšanas simbolu, kas veicina cilvēka apziņas iziešanu ārpus materiālās pasaules. “Giedi” vada cilvēkus, kad viņi kādu pielūdz un kādam kalpo.
Gudri, dažkārt, – līdz ģenialitātei, un dzēlīgi Šravana ir spējīgi neļauties ilūzijām, saredzēt aiz tām īstenību, palīdzēt cilvēkiem grūtā brīdī, aizstāvēt viņu tiesības, tāpēc nereti iestājoties dažādās asociācijās un apvienībās. Viņi rada iespaidu kā aukstas, vienaldzīgas personas, tomēr tā ir tikai prasmīga maskēšanās, kura slēpj jūtīgu, sentimentālu dvēseli.
Šīs zīmes pārstāvji saskaras ar lielām grūtībām, kad viņiem rodas nepieciešamība izteikt savas jūtas. Kā dzīves ceļabiedrs Pērtiķmātītei piemērots būs tikai tas cilvēks, kurš ir spējīgs saprast, cik spēcīgi un dziļi ir viņas dvēseles pārdzīvojumi, atbilstoši novērtēt viņas taktu. Šravana ir asprātīgi, apburoši; viņi ir spējīgi uz mīlas jūtām, bet viņiem periodiski ir nepieciešams kādu laiku pavadīt vienatnē un “spēlēt klusēšanu”. Vajadzību pēc vientulības izvēlētais nedrīkst pielīdzināt neprasmei mīlēt.
Ne visi šīs zvaigžņu kopas pārstāvji nopietni attiecas pret tuvām attiecībām. Šīs neticami pievilcīgās, šķelmīgās un draiskās Pērtiķmātītes kā izklaides pieņem arī seksu. Ja viņas saprot, ka partneris viņas nepadara par laimīgākiem cilvēkiem, tad viņam ātri atradīs aizvietotāju. Pārāk kaislīgas, dramatisma pilnas attiecības – tas nav viņām.
Vislabākā saderība Šravana ir ar Pērtiķi (Purva Asadha), Ziloņiem (Bharani un Revati), Govi (Uttara Bhadra), Zirgu (Ašvini), Kaķiem (Punarvasu un Ašleša).

23. nakšatra (6. – 18. februāris)

Dhaništa (6. – 18. februāris)
Dzīvnieka simbols – Lauvene
Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Dhaništa ir saistīta ar zvaigzni “Sualocin”, kurai ir zema daba. Senie grieķi tai bija devuši citu nosaukumu – “Soter”. Šis debesu ķermenis atrodas Marsa vadībā. Zvaigznes kustīgais raksturs nodrošina veiksmi cilvēkiem, kuri atrodas tālu no mājām. Tulkojumā tās nosaukums skan kā “simfonija”, un tas norāda uz dalību kādā cilvēku apvienībā kopējo mērķu labā. “Sualocin” simboliski tiek attēlots kā bungas.
Šai zvaigžņu kopai piederošie cilvēki ir harismātiski, pārtikuši un garā attīstīti, nodrošināti materiāli, ar daiļrunību, ar vienādu vārda un darba spēku, ar uzmanīgu attieksmi pret sarunu biedriem. Dhaništa – īsti altruisti. Viņi it kā cenšas ar labām lietām aizpildīt viņu dvēselē esošo tukšumu. Tikai ar palīdzēšanu apkārtējiem viņi attaisno savu atrašanos uz zemes.
Tie ir žilbinoši, pievilcīgi cilvēki, kuri tomēr tiecas saglabāt distanci. Tomēr Dhaništa ir atvērti savu jūtu izpausmē un nodomos attiecībā uz tiem, kuri viņiem ir simpātiski. Viņi ir visai prasīgi pret saviem partneriem (lai arī nepretendē viņus iegūt), bet paši nemainīgi pilda savus pienākumus. Šīs zīmes pārstāvji saglabās uzticību tiem partneriem, kuriem izdosies iekarot viņu sirdi un attaisnot cerības. Šīs zvaigžņu kopas cilvēku jūtas ir viengabalainas. Dhaništa tuvinieki ir gatavi pieciest no viņiem daudz ko.
Intīmajās attiecībās viņiem piemīt teicama apetīte, un cilvēki – Lauvenes – pret to attiecas absolūti mierīgi. Viņi savu vēlmi neslēpj, bet prot to kontrolēt.
Vislabākā saderība Dhaništa ir ar Lauvu (Purva Bhadra) vai arī ar citu Lauveni.

24. nakšatra (19. februāris – 3. marts)

Satabhiša (19. februāris – 3. marts)
Dzīvnieka simbols – Ķēve
Debesu pārvaldnieks – Rahu – Pūķa galva

Nakšatra Satabhiša ir saistīta ar zvaigzni, kuras nosaukums ir “Sadalmelik”. Pašas zvaigžņu kopas nosaukums tulkojumā skan kā “simts dziednieku”, “lielais ārsts”, kas norāda uz ārstiem un dziedniekiem. Tā kā “Sadalmelik” ir maskējoša, piesedzoša zvaigzne, tā kalpo kā norāde uz mierīgiem, klusiem cilvēkiem vai arī uz tiem, kuri, cenšoties izteikt sevi, saskaras ar ierobežojumiem.
Cilvēki, kuri ir dzimuši zem šīs zvaigžņu kopas, ir noslēpumaini (turklāt, – dažkārt pat – pārlieku), nepiekāpīgi ievēro principus, bet viņiem nav pietiekamas ticības savām iespējām. Viņi uztraucas, nepārtraukti nervozē, cenšas rast atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem. Satabhiša sev pašrocīgi rada kavēkļus, un tāpēc sasniegumi nereti kļūst par viņu vilšanos cēloni. Tajā pašā laikā viņi var “uzlēkt augstāk par galvu” un paveikt praktiski neiespējamo.
Satabhiša vajadzības un principi mīlestības atiecībās ir pretrunīgas. Viņiem ir vajadzīga klasika, bet ar oriģinalitātes iezīmēm, pastāvība, kas turklāt viņus uzbudina un uztrauc. Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji ir gatavi uzvesties ne tā kā parasti, veikt viņiem neraksturīgas funkcijas, lai tuvinieki būtu ar viņiem apmierināti.
Cilvēki, kuri ir dzimuši šajās dienās, rada ārēji stingru, savaldīgu, pietiekami konservatīvu cilvēku priekšstatu. Tomēr šāds priekšstats par viņiem ir mānīgs. Dvēselē Satabhiša nereti izjūt spiedošu tieksmi, sapņo par vētrainu seksu, bet šajā jautājumā nekad neizrādīs iniciatīvu. Neatzīstoties savās vēlmēs pat pašam sev, viņi riskē uz savas galvas “uzvelt” nepatikšanas. Turklāt, – šie cilvēki nevar būt pilnīgi apmierināti, jo bieži vien nespēj izjust partnera bezierunu uzticēšanos.
Vislabākā saderība Satabhiša ir ar Zirgu (Ašvini), Briedi (Džještka), Briežmātīti (Anuradha), Čūskām (Rohini un Mrigašira), Pērtiķi (Purva Asadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

25. nakšatra (4. – 16. marts)

Purva Bhadra (4. – 16. marts)
Simbols – Lauva
Debesu valdnieks – Jupiters

Nakšatra Purva Bhadra ir saistīta ar zemes dabu saistīto negatīvo zvaigzni “Algenib”. Tās nosaukums tulkojumā skan kā “apdedzinošais pāris”, “laimīgie senči”. “Algenib” ir kā norāde uz impulsīviem, kaislīgiem, apveltītiem ar nepastāvīgu prātu cilvēkiem. Zvaigzne atrodas Jupitera vadībā un ir to cilvēku, kuri nožēlo pieļautās kļūdas un grēkus, kā arī bramīnu un intelektuāļu kastas debess ķermenis.
Cilvēkus, kuri dzimuši šajā laikā, raksturo labvēlība, cēlsirdība, gatavība līdz spēku izsīkumam palīdzēt trūkumcietējiem. Viņi ir nikni apspiešanas un aizspriedumu ienaidnieki; kopējās lietas labad Purva Bhadra nežēlos ne laiku, ne spēkus, ne naudu. Turklāt pret saviem finanšu līdzekļiem viņi attiecas pārāk vieglprātīgi un ir nebūt ne spīdoši pārvaldītāji.
Ja šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem gadās iemīlēties, šie drosmīgie, dinamiskie, spožie, dāsnie, ļoti seksuālie cilvēki ir gatavi atdot savām jūtām lielu daudzumu emociju, enerģijas, spēka. Starp citu, tas attiecas ne tikai uz attiecībām mīlestībā, bet arī uz ģimeni un draudzību. Purva Bhadra rada atkarīgu cilvēku iespaidu, tomēr patiesībā viņi darbojas un domā visai patstāvīgi.
Viņi nebaidās vilšanās, attiecībās ar partneriem un dzīvi kopumā viņi sliecas redzēt tikai pozitīvās puses. Tas, ka Purva Bhadra nenoņem “rozā brilles”, viņu tuviniekus var provocēt uz meliem un nodevību.
Cilvēki, kuru dzīvnieka simbols ir Lauva, vienmēr ir pārliecināti par panākumiem attiecībās ar pretējo dzimumu, un tāpēc viņu uzvedība nereti ir izaicinoša. Viņi arī patiesībā ir ļoti pievilcīgi un spēcīgi seksuālajā jomā, tomēr var pielikt milzum daudz pūļu, lai atbilstu sev tuva cilvēka prasībām.
Vislabākā saderība Purva Bhadra ir ar Lauveni (Dhaništa) vai arī ar citu Lauvu.

26. nakšatra (17. – 30. marts)

Uttara Bhadra (17. – 30. marts)
Dzīvnieka simbols – Govs
Debesu pārvaldnieks – Saturns
Nakšatra Uttara Bhadra ir saistīta ar zemes dabas zvaigzni “Alferac”. Tās nosaukums tulkojumā skan kā “apdedzinošais pāris”, kā arī “laimīgie senči”. “Alferac” izrāda labvēlīgu ietekmi – apvelta cilvēku ar spējām attīstīt garu no zemākajiem līmeņiem līdz augstākajiem, kontrolēt savas dusmas. Tā ir karavīru un aizstāvju debess ķermenis.
Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem piemīt milzīga gudrība, līdzjūtīga attieksme pret tuvākajiem un iecietība. Tie ir fatālisti, kuri uz dzīvi raugās nedaudz izvairīgi. Pašatteikšanās un ideālisms nereti kļūst par problēmu cēloni, pārsvarā, – jauniešu vecumā. Cilvēki, kuru dzīvnieka simbols ir Govs, ir visu barotāji.
Jūtīgo un sapņaino Uttara Bhadra raksturā organiski apvienojas emocionalitāte un darbīgums. Viņi ne tikai sapņo par ideālām attiecībām, bet arī paši tās veido. Ja tas izdodas ne visai labi, Uttara Bhadra metas mīlas avantūrās vai sarauj attiecības. Palikuši vientuļi, viņi gūst mācības no pagātnes un apgūst iemaņas dzīvot bez mīlestības un nodarbībām ar seksu. Uttar Bhadra var būt uzmanīgi un maigi cilvēki, tomēr vairums viņu ir askētiski vai augstprātīgi.
Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem garīgās vērtības ir nozīmīgākas nekā kaislības. Bagātas garīgās dzīves vārdā viņi var sevi ierobežot mīlas attiecībās. Uttara Bhadra ir jūtīgi cilvēki, viņi sapņo par maigumu, mīlestību, tomēr bez seksa kā tāda viņi pilnībā var iztikt. Viņu ideāls šai ziņā ir “zelta vidusceļš”.
Vislabākā saderība Uttara Bhadra ir ar Vērsi (Uttara Phalguni), Bifeli (Svati), Vēršmātīti (Hasta), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha), Aunu (Pušja).

27. nakšatra (31. marts – 12. aprīlis)

SAISTĪTIE RAKSTI

Revati (31. marts – 12. aprīlis)
Dzīvnieka simbols – Ziloņmātīte
Debesu pārvaldnieks – Merkurs

Nakšatra Revati ir saistīta ar maigo zvaigzni “El-Riša”. Šīs zvaigžņu kopas nosaukums tulkojumā skan kā “bagātā”, “visbagātākais”. Turklāt, – “El-Riša” zem tās dzimušos apvelta ar materiālu uzplaukumu. Tā norāda uz cilvēkiem, kuri, līdzīgi kā gans rūpējas par savu ganāmpulku, gādā par viņam uzticēto tuvinieku iztiku un aizsardzību.
Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem piemīt pacietība, miers, labvēlība, uzmanība, drosme, cēlsirdība. Revati tiek uzskatīti par tādiem, kuri uzupurējas un kuri ir dāsnākie cilvēki visā Zodiakā. Uz daudzu citu fona viņi atšķiras ar kristāltīru dvēseli un iekšējo skaistumu. Šie cilvēki ir gatavi iejukt savos tuvākajos, “aiziet otrajā plānā”, upurēt sevi. Tas sevī iekļauj zināmas briesmas, tāpēc Revati šajā kalpošanā nedrīkst pazaudēt paši sevi.
Ideālas attiecības mīlestībā zem šīs zvaigznes dzimušajiem būs tās, kuras pamatojas uz izticību un greznotas ar romantiku. Revati ir jācenšas nepakļauties tādu partneru, kuriem raksturīgs pārāk liels egoisms un iejūtības trūkums, centieniem. Lai iekarotu šo cilvēku sirdi, ir labi jāizjūt viņu vēlmes un vajadzības, jācenšas saprast iekšējās pasaules īpatnības. Ja nebūs savstarpēju pienākumu un jūtu dziļuma, Revati nepiekritīs uzturēt attiecības tikai seksa dēļ. Nedrošība par sevi šīs zīmes pārstāvjos bieži izraisa neuzticēšanos un greizsirdību. Šaubas burtiski paralizē viņu gribu un saprātu, liekot Revati apstāties pilnā neziņā. Tāpēc šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem vajag mācīties uzticību un ticību saviem spēkiem.
Revati ir nepieciešamas pilnvērtīgas intīmās attiecības. Tomēr cilvēkiem, kuru nodomi ir īpaši tīri, ir grūti sarunāties un uzturēt sarunas par seksu un citiem cilvēka ķermeņa dzīves aspektiem. Līdzīgas tēmas viņus stipri mulsina.
Vislabākā saderība Revati ir ar Ziloni (Bharani), Bifeli (Svati), Bifeļmātīti (Hasta), Aitu (Krittika), Aunu (Pušja), Čūskām (Rohini un Mrigašira), Pērtiķi (Purva Asadha) un Pērtiķmātīti (Šravana).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Es esmu lasījis visu, ko viņš smagā reibumā krieviem epastos rakstīja!” Lapsa Adamsonu nosauc par nožēlojamu
“Sievietes dažreiz vakariņu vietā izvēlas kefīru, bet tā nedariet!” Dziedātāja atklāj, kā, atsakoties no cukura un piena, mainīja dzīvi
“Ir ziņas, ar ko Mariupolē šobrīd nodarbojas krievu karaspēks,” Rajeva dienas notikumu apskats
FOTO. Apcietina Bunkus slepkavības lietā aizdomās turēto uzņēmēju Babenko
Maskava paziņo, kādā gadījumā varētu notikt “Azovstaļ” aizstāvju apmaiņa
Lasīt citas ziņas
“Ir ziņas, ar ko Mariupolē šobrīd nodarbojas krievu karaspēks,” Rajeva dienas notikumu apskats
FOTO. Apcietina Bunkus slepkavības lietā aizdomās turēto uzņēmēju Babenko
“Es esmu lasījis visu, ko viņš smagā reibumā krieviem epastos rakstīja!” Lapsa Adamsonu nosauc par nožēlojamu
Sprūds: Krievija ir pierādījusi, ka tai nav izpratnes un vēlmes iestāties par cilvēku dzīvībām
nezaudēt renovācijas efektu?
22:03
Militārie eksperti: Ukrainas armijai būtu prātīgi atkāpties no atsevišķām pozīcijām, lai nenonāktu ielenkumā
21:38
“Ir ziņas, ar ko Mariupolē šobrīd nodarbojas krievu karaspēks,” Rajeva dienas notikumu apskats
21:30
SPECIĀLIZLAIDUMS. Jaunākais par karu Ukrainā ar Igoru Rajevu
Šmidre: “Ja būs noslēgts pamiers, tad aizmirsīs par visiem noziegumiem”
Krievija atceļ vecuma ierobežojumus līgumkaravīriem
Lucavsalā par 2,4 miljoniem eiro izbūvēs jaunas ielas
Ukrainā kaujas sasniegušas Severodoneckas robežas
Uzvaras parkā esošais piemineklis pašvaldībai būs jādemontē līdz 15.novembrim
Kārlis Šadurskis: LKS ļoti cenšas balansēt krimināllikuma pareizajā pusē, bet es gaidu, kad viņi šo robežšķirtni pārkāps
Naktī daudzviet bagātīgi līs
Kārlis Streips: Tādas katastrofas var atkārtoties vēl un vēl
VIDEO. Traģēdija vai sakritība? Kādā Rīgas skolā audzēknis iesit skolotājam pa žokli: pedagogs nokļūst slimnīcā, bet vēlāk nomirst
VIDEO. Patiess un ļoti emocionāls video: ko postošais karš ir atņēmis ukraiņu ģimenēm
Maskava paziņo, kādā gadījumā varētu notikt “Azovstaļ” aizstāvju apmaiņa
“Mani visvairāk apbēdina, ka tā puse, kura ir par labiem zēniem, baidās to izteikt.” Aivars Broks par sabiedrības saliedētību Daugavpilī
Kremļa plānotais zibenskarš izvērties par krievu karaspēka barbarisku vardarbību pret civiliedzīvotājiem
Ukraiņu režisors Kannu kinofestivālā protestē pret Krieviju
Raža līdz pat septembrim! Labākās “vēlās” zemeņu šķirnes, ko audzēt Latvijā
Nodarbināto iedzīvotāju īpatsvars pirmajā ceturksnī Latvijā pieaudzis līdz 63,2%
nezaudēt renovācijas efektu?
Uzņēmumiem draudzīgāko pašvaldību balvas saņem Bauskas novads un Jūrmala
Māra Libeka: Netrūkst tādu, kuriem gluži vienalga, ka stāv tur kaut kāds tēls no 50 okupācijas gadiem
“Ir nepiemērots brīdis tautas tracināšanai.” Kilbloka par Maskavas ielas pārdēvēšanu
“Situācija ir smaga vairākās vietās.” Rajevs par pēdējās diennakts notikumiem Ukrainā
Nākamās divas ziemas ir īpaši būtiskas, jādomā, kā nodrošināties ar resursiem – komentē Roberts Zīle
Ja Ukraina ir mobilizējusi 700 000 karavīru, kas ir pret 200 000 krievu, tad kāpēc ukraiņi neuzvar?