Publicitātes foto

Pirmajā Adventes svētdienā muzicēs Kristīne Kalniņa un Marts Kristiāns Kalniņš 0

1.decembrī plkst. 14:00 mūzikas namā Daile notiks koncerts “Ziema”, kas iekrīt tieši pirmajā adventes svētdienā, laikā, kad visi gaidām Ziemassvētkus, priecājamies par ziemas atnākšanu, ļaujoties aizvadīt laiku baudot mieru, nedaudz tuvotos sev pašam, savai būtībai.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Pirms vairāk kā desmit gadiem mūziķis un komponists Gints Sola ieskaņoja instrumentālu noskaņu albumu ar nosaukumu ZIEMA. Šī albuma iedvesmota veidojās nu jau vokāli instrumentālā programma ar tādu pašu nosaukumu ZIEMA, kuru caurvij Kristīnes Kalniņas un Marta Kristiāna Kalniņa dziedātās melodijas. Kā zināms, Latvijā ziemas periods ir gana ilgs. Tas sevī ietver prieku par pirmo sniegu, brāzmainos ziemeļu vējus, vizuļojošos sarmas laukus, pārdomu un miera pilno Adventi, svētku smaržu un sveču gaismas siltumu, arī stindzinošo salu, kā arī pelēko slapdraņķi, un starp to visu ilgas pēc gaismas.

Kristīne: “Programmā izdziedāsim mūsu ziemas stāstu, kas sevī ietver latviešu komponistu skaņdarbus un tautas dziesmas, arī pasaulē zināmas melodijas, kas sakņojušās vācu, basku, īru un citās kultūrās. Izmantojot plašo instrumentāriju, katru skaņdarbu veidosim kā skanošu gleznu, ļaujot klausītājiem piedzīvot katram savu ziemas stāstu.” Ielūkojoties koncerta programmā, mūziķi piedāvā ieklausīties dziesmā “Ziemuļa”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncertā uzstāsies:
Kristīne Kalniņa – balss, vijole, kokle
Marts Kristiāns Kalniņš – balss, oboja, harmonium, klavieres
Edgars Kārklis – balss, stabules, dūdas, akordeons
Ilze Grunte
– ģitāras, arfa
Gints Sola – ģitāras.

Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu Paradīze”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.