Sports
Hokejs

Pirmās biļetes uz pasaules hokeja čempionātu varēs iegādāties “Dominā”0

Latvijas Hokeja federācijas prezidents un t/c “Domina Shopping” direktore Dina Bunce.

Organizācija “Hokeja Akadēmija” un tirdzniecības centrs “Domina Shopping” parakstījuši oficiālā partnera līgumu par atbalstu Pasaules čempionātam hokejā, kas 2021. gada 7. – 23. maijā notiks Rīgā un Minskā.

Sadarbības līgums paredz arī kopīgu aktivitāšu īstenošanu nākamo divu gadu garumā ar mērķi popularizēt šo prestižo sporta pasākumu, par kura mājvietu ar lepnumu kļūs Latvijas galvaspilsēta Rīga.

Sadarbības rezultātā “Domina Shopping” kļūst par 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā oficiālo tirdzniecības centru Rīgā. Tas nozīmē, ka “Dominā” gan 2020. gadā, gan arī 2021. gadā notiks ekskluzīvi pasākumi un īpašas aktivitātes, kas veicinās ne vien pašmāju hokeja fanu interesi apmeklēt Rīgā notiekošās spēles 2021. gada maijā, bet arī tūristu interesi par Rīgu kā atraktīvu atpūtas un izklaides galamērķi.

Kā īpaši svarīgs fakts izceļama ekskluzīvā biļešu tirdzniecība.

2021. gada Pasaules čempionāta hokejā Rīgas spēļu biļetes pirmās divas dienas pēc biļešu tirdzniecības uzsākšanas būs nopērkamas tikai tirdzniecības centrā Domina Shopping.

Tādējādi Latvijas hokeja mīļiem būs privilēģija ātrāk savā īpašumā iegūt kārotās biļetes uz savu iecienīto komandu spēlēm. Plānots, ka biļešu tirdzniecība sāksies 2020.gada oktobrī, par to līdzjutēji tiks informēti iepriekš.

Saistītie raksti

“Pēc nepilniem diviem gadiem Rīgā notiks grandiozi hokeja svētki – pilsēta uzņems pasaules labākos spēlētājus, trenerus, hokeja profesionāļus, simtus tūkstošus līdzjutēju no Latvijas un pasaules. Esmu pārliecināts, ka hokeja čempionāts tiks noorganizēts augstā līmenī, jau šobrīd norit aktīva darbu plānošana un ieceru realizācija. Tieši tādēļ mums ir nepieciešami labākie sadarbības partneri, lai kopā sasniegtu izvirzītos mērķus,” saka Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

85. Pasaules čempionāts hokejā notiks 2021.gadā no 7. līdz 23.maijam un tas tiks aizvadīts divās valstīs – Latvijas galvaspilsētā Rīgā (Arēnā Rīgā) un Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā (Minsk-Arena). Sešpadsmit A divīzijas komandas cīnīsies par Pasaules čempiona titulu. Plānots, ka Rīgā tiks aizvadītas apakšgrupu spēles un ceturtdaļfināli, bet Minskā apakšgrupu mači, ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls.

LA.lv
LE
LETA/LA.LV
Sports
Talantīgais kamaniņu braucējs Bērziņš Latvijai izcīna zeltu jaunatnes olimpiskajās spēlēs
9 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Bļugers un “Penguins” papildlaikā uzvar NHL pastarīti
9 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
VIDEO: Bertānam 12, Pasečņikam 11 punkti “Wizards” sagrāvē
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Vai finanšu pratībā mīņājamies uz vietas
1 stunda
LA
LA.LV
Kultūra
Mārtiņam Eglienam nav bail iejusties maestro Paula tēlā
1 stunda
Uldis Šmits
Pasaulē
Uldis Šmits: Lielais informatīvais karš
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
FOTO. “Riga Street Food Festival” Vecrīgā pulcējis aptuveni 8000 apmeklētāju
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdiena būs pārsvarā mākoņaina
5 stundas