Publicitātes foto

Pirmsjāņu laikā Gaigalavas ezers atspulgos spīganu dejas 1

Saulgriežu laikā no 20. līdz 21. jūnijam Latvijas Senioru deju apvienība (LSDA) sadarbībā ar Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta pārvaldi, Gaigalavas kultūras namu, ūdenstūrisma attīstības centru “Bāka” un Madonas novada Ošupes pagasta pārvaldi organizē Pirmo Starptautisko sieviešu deju kopu festivālu “Spīganu dejas ezera atspulgā”, LA.lv uzzināja novada domē.

Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
“Katru reizi ir šoks! Jūs dzīvojat…” Britu latviete salīdzina dzīvi Latvijā un Apvienotajā Karalistē
Kokteilis
Astrologi atklāj katras zodiaka zīmes lāstu, no kura aizbēgt ir teju neiespējami
Lasīt citas ziņas

Dalību festivālā pieteikušas sieviešu deju kopas no Baltinavas, Birzgales, Cēsīm, Jelgavas, Kalsnavas, Lēdmanes, Mārcienas, Meirāniem, Mērsraga, Vestienas, Žīguriem, LSDA deju kopas no Skrīveriem un Mores, deju grupas no Igaunijas, kā arī folkloras kopa no Biržai (Lietuva), stāsta novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Ļaksa.

Festivāla programmā iekļauts gan mājražotāju un amatnieku tirdziņš, gan saulgriežu tradīciju apgūšana kopā ar etnogrāfisko ansambli “Rikava” un Biržai folkloras kopu (Lietuva) , kā arī visu deju kopu koncerts Gaigalavas kultūras namā un Mārtiņa Ezeriņa kapelas “Aiviekstes plostnieki” koncerts laukumā pie Gaigalavas kultūras nama.

Ieeja uz sarīkojumiem – bez maksas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.