“Planētas Noslēpumi” 2014. gada jūnijā 0

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Kaitīgā biodegviela: konstatēts daudziem ļoti nepatīkamais, proti – pagaidām no biodegvielas tās saražošanas procesā dabai tiek tikai vēl lielāks kaitējums, nekā no parastās degvielas.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Stindzinošā zinātne: šaušalīgi zinātniskie eksperimenti ar bērniem.

Nākotnes prognozes: futurologi prognozē, ka aptuveni jau pēc 300 gadiem lielākā daļa pasaules ūdenskrātuvju būs izžuvušas, ieskaitot okeānus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārsteidzošas liecības: savulaik mūsu planētu patiešām apdzīvojuši milzīga izmēra cilvēki jeb tā dēvētie titāni.

Kurzemes svētie meži: patiešām unikāla parādība Latvijas kultūrvēsturē, jo no senlatviešu svētajiem mežiem baidījās pat allaž visu sev nevēlamo nopostīt kārie kristieši, atstājot tos praktiski neskartus un pat izmantojot savās interesēs.

Dzīve kopā ar svešplanētiešiem: ir daudz dažādu teoriju par ārpuszemes civilizācijām, NLO un svešplanētiešiem, no kurām viena pauž, ka viņi jau sen ieradušies un apmetušies uz Zemes, pakāpeniski pielāgojoties un ieņemot vietu cilvēku sabiedrībā.

Skats viņpasaulē: ir pietiekami daudz konkrētu cilvēku liecību, kuras snieguši cilvēki pēc klīniskās nāves pārdzīvošanas, un tās patiešām ir interesantas.

Smalkā garu pasaule: praktiski visu pasaules tautu tradīcijās un ticējumos saglabājusies ticība garu pasaulei, kas nav izskaidrojama, bet ir sajūtama.

Rokdziedātājs – leģenda Fredijs Merkūrijs: ģeniāls dziedātājs, dziesmu autors, izcils mūziķis, kurš diemžēl pāragri atstāja šo pasauli, un saistībā ar viņa nāvi noformējušās dažādas teorijas, tostarp arī tāda, kas pauž par gluži konkrētu šīs pasaules vareno slepenu sazvērestību.

Elviss un Līza Presliji: tēvs un meita, kuru vārdi joprojām ne tikai nepazūd no plašsaziņas līdzekļu slejām un ļaužu mutēm, bet turpina arī nemitīgi nest pasakainus ienākumus.

Mīts par “labajiem rietumiem”: atslepenotie arhīvu dokumenti liecina, ka tā dēvētā Aukstā kara laikā rietumvalstu specdienesti īstenojuši virkni vērienīgu, transnacionālu un šaušalīgu specoperāciju, kuru rezultātā slepkavoti cilvēki, sazagtas bagātības un mainīti un iecelti sev labvēlīgi daudzu valstu vadītāji.

Reklāma
Reklāma

Nauda, spēks un vara allaž iet kopsolī: mūsdienās par to teju vai visspilgtāk liecina bagāto arābu šeihu greznā dzīve, un dažkārt viņi patiešām nezina, kur likt viegli nākušo naudu, kas mērāma miljardos.

Dabas brīnums: izrādās, uz pasaulē dažviet vēl aug koki, kas savus pirmos asnus dzinuši pat pirms vairākām tūkstošgadēm.

Ķermeņa noslēpumi: savā ziņā dabas brīnums ir arī cilvēka mati un vispār apmatojums – kā tas rodas un funkcionē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.