Foto: REUTERS/SCANPIX
Foto: REUTERS/SCANPIX
Ilustratīvs foto. Polijas karavīrs.

Polijā aizturēts kārtējais krievu spiegs 11

Polijas slepenie dienesti aizturējuši kārtējo krievu aģentu, kas tiek turēts aizdomās par militāro objektu un ostu izspiegošanu, pirmdien tviterī pavēstījis iekšlietu ministrs Marjušs Kamiņskis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Hallo! Jā! Klausos!! Ar kādu vārdu tu atbildi uz telefona zvaniem? Izrādās, ka tas kaut ko pasaka par tavu raksturu 9
TV24
“Jāprasa, kas tiem cilvēkiem ir galvā! Padomju savienība sen mirusi, bet krievi tik met krustus,” Slaidiņš komentē parādē redzēto
Horoskopi 15. novembrim. Veiksme īpaši labvēlīgi smaidīs dienas pirmajā pusē
Lasīt citas ziņas

Tā jau ir 15 aizturēšana Krievijas spiegu tīkla lietā.

Kā vēsta prokuratūra, aizdomās turamais ir Ukrainas pilsonis, kas Polijā dzīvo kopš 2019.gada.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kamiņskis raksta, ka Krievija aizturētajam regulāri maksājusi par tā veiktajām darbībām.

Prokuratūra ir ierosinājusi lietu par aizdomās turamā atrašanos noziedzīgas organizācijas sastāvā un par darbību ārvalstu izlūkdienesta labā, kaitējot Polijas interesēm.

Jūnijā Polijā tika aizturēts kāds krievu profesionālais hokejists, kas arī tiek turēts aizdomās par piederību Krievijas spiegu tīklam.

Cita starpā grupējums esot izspiegojis Polijas dzelzceļu tīklu, kam ir svarīga loma Rietumu militārās palīdzības piegādēm Ukrainai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.