Dabā
Zaļā dzīvošana

Polijā vilks sakož divus bērnus3


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Vairāki Polijas mediji ziņo, ka otrdienas vakarā astoņgadīga meitenīte un desmitgadīgs zēns tika nogādāts slimnīcā pēc tam, kad tiem uzbrucis vilks, bērnus sakožot. Negadījums noticis pie Polijas Karpatu kalniem, netālu no Slovākijas robežas. Par laimi, bērnu dzīvībai briesmas nedraud.

Dzīvnieks nomedīts pēc tam, kad attiecīgā ministrija devusi atļauju vilku nogalināt. Iespējams, ka šis vilks uzbrucis kādai 52 gadus vecai sievietei pirms divām nedēļām. Abi negadījumi notikuši tikai dažu kilometru attālumā viens no otra.

Tiek lēsts, ka vilkam bijusi netipiska rīcība, jo vilki drīzāk izvairīsies no cilvēkiem, nevis uzturēsies to tuvumā. Speciālisti lēš, ka iespējams šis vilks bijis kontaktā ar cilvēkiem, kad tas bijis kucēns, kā arī netiek noliegta versija, ka dzīvnieks bijis slims, tādēļ arī tiks veiktas visas nepieciešamās pārbaudes, lai censtos noskaidrot uzbrukuma iesmeslus.

“Youtube” ceļo video, kur redzams Polija nofilmēts vilks, kurš no cilvēkiem vispār nebaidās, kas nav normāla un vesela dzīvnieka uzvedība. Aplēses liecina, ka Polijā ir ap 680 vilku, un šo dzīvnieku populācijas netiek apsaimniekotas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
1 stunda
IK
Inga Kaļva-Miņina
Kultūra
“Mūsdienu komforta pasaulē lasīšana kļūst par ko līdzīgu dārzu ravēšanai vai malkas skaldīšanai!” Dzejnieks Valentīns Lukaševičs par latgaļu valodas vērtību
Intervija 1 stunda
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ja liberālajā Rietumu sabiedrībā dažviet ir atļauta eitanāzija vai asistēta pašnāvība, tad kāpēc gan neļaut slimot ar Covid-19?
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Latvijā
Lielauces centra iedzīvotāji pašu spēkiem līdz nepazīšanai izmaina savu daudzdzīvokļu namu pagalmu 1
15 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Urnu es saņēmu, bet kas tur iekšā? Es nezinu,” Dairis šokā par apbedīšanas biroja nekaunību 2
13 stundas