Foto – LETA

“Positivus” pirmā diena aizritējusi bez starpgadījumiem 0

Mūzikas festivāla “Positivus” pirmā diena aizritējusi bez starpgadījumiem un būtiskām traumām, aģentūrai LETA apliecināja operatīvajos dienestos.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Lasīt citas ziņas

Valsts policijā atzina, ka festivāla pirmā diena, atšķirībā no pagājušā gada, noritējusi bez starpgadījumiem.

Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša sacīja, ka, salīdzinot ar pagājušos gadu, “Positivus” pirmā diena ir aizvadīta ļoti mierīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa gan piebilda, ka mediķu palīdzība bija nepieciešama trim festivāla apmeklētājiem, kuri guva kājas traumas. Cietušie tika nodoti mediķu aprūpē papildus izmeklējumiem.

Jau ziņots, ka festivāls “Positivus” notiek Salacgrīvā no piektdienas, 20.jūlija, līdz svētdienai, 22.jūlijam. Tajā uzstājas austrāliešu mūziķis Niks Keivs, britu grupa “The Prodigy”, Lielbritānijas sintpopa grupa “Years & Years”, Marlons Viljamss, “Youngr” un Džeremijs Lūps.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.