Ropažu baznīca pārtop mirdzošā “Gaismas dārzā”, Ziemassvētki, lampiņas, rotājumi,Covid, sejas maska
Ropažu baznīca pārtop mirdzošā “Gaismas dārzā”, Ziemassvētki, lampiņas, rotājumi,Covid, sejas maska
Foto: Evija Trifanova/ LETA

Preiļos trūcīgajiem un maznodrošinātajiem sāks dalīt medicīniskās sejas maskas 2

Preiļos šodien trūcīgajiem un maznodrošinātajiem sāks izdalīt medicīniskās sejas maskas, aģentūru LETA informēja Preiļu novada Labklājības pārvaldē.

VIDEO. “Daudzi atstāj grozus un aiziet.” Pašapkalpošanās kases rada haosu un mulsina pircējus
TV24
“Vaimanāšana, ka visi grimst nabadzībā ir nepatiesa, latviešiem naudas paliek arvien vairāk,” Bergs par “sūro” dzīvi Latvijā
Kokteilis
Šīs ķīniešu zodiaka zīmes saņems skaidru mājienu “no augšas” un nākamgad pilnībā mainīs savu dzīvi
Lasīt citas ziņas

Personām no trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām, kurām ir izsniegta atbilstoša Labklājības pārvaldes izziņa, bez maksas varēs saņemt medicīniskās sejas maskas. Vienai personai izsniegs vienu iepakojumu, kurā ir 50 maskas.

Maskas Preiļos, Aglonas ielā 1a, Preiļu novada Labklājības pārvaldē, kā arī attālinātajos klientu pieņemšanas punktos pie sociālā darba speciālistiem pagastu pārvaldēs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vēstīts, no 25.janvāra publiskās vietās varēs atrasties, tikai lietojot medicīnisko masku vai respiratoru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.