Foto – LETA

Premjers: Latvija spēj pierādīt Māstrihtas kritēriju izpildi ilgtermiņā 0

Pievieno LA.LV

Latvija spēj pierādīt Māstrihtas kritēriju izpildi ilgtermiņā, ne tikai vienā konkrētā datumā, šādu viedokli šodien pēc Eiro ieviešanas koordinācijas padomes sēdes pauda premjers Valdis Dombrovskis (V).

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Nākamo pirmdien, 4.martā, valdība lems par konverģences ziņojuma pieprasīšanu Eiropas komisijai un Eiropas Centrālajai bankai, kam būs jāizvērtē, vai Latvija izpilda Māstrihtas kritērijus un ir gatava pievienoties eirozonai.

“Ja ir izpildīti Māstrihtas kritēriji, nevajag būt šķēršļiem pievienoties eirozonai,” sacīja premjers.

CITI ŠOBRĪD LASA

Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāre Sanita Bajāre teica, ka FM ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu, ka Latvija spēj ilgtspējīgi izpildīt Māstrihtas kritērijus.

Konverģences ziņojuma pieprasīšana ir solis ceļā uz Latvijas pievienošanos eirozonai.

Eiro ieviešanas koordinācijas padomes mērķis ir nodrošināt saskaņotu starpresoru sadarbību sekmīgai eiro ieviešanai Latvijā. Padomi vada Ministru prezidents, un tajā darbojas vairāki ministri, Latvijas Bankas prezidents, Valsts kancelejas direktore un citi augstākās vadības pārstāvji.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.