Roberts Bukarts (no kreisās) sestdien pret Austriju uz savas ādas izbaudīja pretinieka rupjību, par laimi izvairoties no smagas traumas.

Pret Robertu Bukartu rupji nospēlējušais austrietis diskvalificēts uz vienu maču 0

Austrijas hokeja izlases spēlētājs Patriks Peters, kurš sestdien pasaules čempionātā rupji nospēlēja pret Latvijas valstsvienības uzbrucēju Robertu Bukartu, saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Peters spēles 12.minūtē palēcienā ar elkoni ietriecās Bukarta kaklā, Latvijas hokejistam paliekot guļot uz ledus. Tiesneši par šādu pārkāpumu bija bargi, austrieti noraidot līdz spēles beigām (5+20 soda minūtes).

Vairākuma pirmā puse mūsējiem gan nebija veiksmīga, jo tika ielaisti pirmie vārti, taču pēc 42 sekundēm izdevās atjaunot neizšķirtu, izceļoties Rūdolfam Balceram.

Par laimi, bet Bukarts neguva smagu traumu un atgriezās laukumā jau tā paša vairākuma laikā.

Savukārt Starptautiskā hokeja federācijas (IIHF) Disciplinārā komisija svētdien izskatīja šo epizodi un lēma, ka Petera pārkāpums bijis bīstams, jo varēja izraisīt smagu traumu, tāpēc viņam piemērojama vienas spēles diskvalifikācija. Peters tāpēc svētdien nedosies laukumā pret Krieviju.

Latvijas izlase sestdien izcīnīja skaistu uzvaru ar 5:2, četras no piecām ripām, visas trešajā periodā, iemetot Austrijas izlases vārtu augšējos stūros. Svētdien plkst.21.15 mūsējie spēlēs pret Šveici.

Kā pēc rīta treniņa norādīja galvenā trenera palīgs Edgars Masaļskis, tad mūsu puišiem ar veselību viss ir kārtībā.

B apakšgrupas kopvērtējumā līderei Čehijai ir maksimāli iespējamie seši punkti divās spēlēs, kamēr pa trim punktiem vienā mačā iekrājušas Šveice, Latvija un Krievija, bet bez punktiem ir Zviedrija, Austrija, Norvēģija un Itālija.