Raimonds Vējonis un Iveta Vējone pērn 6. decembrī.
Raimonds Vējonis un Iveta Vējone pērn 6. decembrī.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Prezidents apmeklēs Rēzekni 1

7. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze dosies reģionālajā darba vizītē uz Rēzeknes pilsētu, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Kokteilis
Ziemassvētki – brīnumu laiks, bet daļai zodiaka zīmju pārstāvju tās ir tīrās mocības! Uzzini, kuras zīmes patiesībā necieš šos svētkus
Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
Kokteilis
Arestēts Makrona galvenais sulainis. Viņš prezidenta acu priekšā darījis ko tādu, kas šokējis visu Franciju
Lasīt citas ziņas

Reģionālās darba vizītes laikā Valsts prezidents apmeklēs Rēzeknes 5. vidusskolu un Rēzeknes tehnikumu, kur tiksies ar šo izglītības iestāžu pedagogiem un audzēkņiem.

Lai pārrunātu pašvaldībai aktuālos jautājumus, Valsts prezidentam plānota tikšanās ar Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētaju Aleksandru Bartaševiču un domes deputātiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Rēzeknes Biznesa inkubatora apmeklējuma laikā plānota tikšanās ar pilsētas uzņēmējiem.

Vizītes noslēgumā Raimonds Vējonis klātienē iepazīsies ar Rēzeknes gaļas kombināta darbu, apmeklējot uzņēmuma sadales un ražošanas cehus.

Iveta Vējones kundze Rēzeknē piedalīsies svinīgajā pirmsskolas izglītības iestādes “Laimiņa” jauno telpu atklāšanas pasākumā un tiksies ar iestādes pedagogiem.

Savukārt apmeklējuma laikā Sociālajā dienestā un Dienas centrā Iveta Vējone tiksies ar iestāžu darbiniekiem, iemītniekiem un apmeklētājiem. Lai iepazītos ar pašvaldības sniegtajām iespējām bērniem un jauniešiem attīstīt savus talantus un iegūt jaunas iemaņas, Iveta Vējone ciemosies Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, informē Valsts prezidenta kanceleja.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.