Foto: LETA

Privātpersonas šodien un rīt Rīgā var nodot kritušās lapas 0

Pievieno LA.LV

Privātpersonas šodien un rīt vairākās vietās Rīgā varēs nodot kritušās lapas, aģentūru BNS informēja Rīgas domē.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Laikapstākļu dēļ, pilsētā izveidojoties noturīgai sniega segai, iepriekš kritušo lapu savākšana uz laiku tika pārtraukta.

Uzklausot iedzīvotāju priekšlikumus un sabiedriskās organizācijas, kas pārstāv pilsētas apkaimju privātmāju īpašnieku intereses, Rīgas pašvaldība jau piekto gadu pēc kārtas noteikusi vairākas vietas pilsētā, kur, sākot ar oktobra beigām, vairākas nedēļas nogales privātpersonas varēja nodot savāktās kritušās lapas.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.