Foto “Jadens#TheSmileExperiment”.

Puisēns, kurš zaudējis abus vecākus, krāj cilvēku smaidus 0

Sešus gadus vecais Džeidens Heijs (Jaden Hayes) savās īsās dzīvītes laikā tomēr jau paspējis iepazīt traģēdiju – abi viņa vecāki nomira. Tētis aizgāja no šīs pasaules, kad dēlam bija tikai četri gadiņi, un pēc pāris nedēļām nomira arī māte.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Pēc šāda zaudējuma puisēna dzīve nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Lai arī skumjas ir lielas, Džeidens nolēma, ka viņš nevēlas vairs redzēt sērīgas sejas. Tā zēnam radās ideja mainīt pasauli ar smaidu palīdzību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tagad šis viņa izdomātais projekts kļuvis populārs un ziņa par puisēnu, kurš kolekcionē smaidus, piesaista daudzu cilvēku uzmanību dažādās pasaules malās. Projekts ir pazīstams ar nosaukumu “Eksperiments ar smaidiem” – Džeidens mēģina dziedēt savas sāpes, krājot cilvēku smaidus.

Puisēns dodas uz kādu sabiedrisku vietu, kaklā karot ķēdītes, līdzi ņemot spēļu dinozaurus un nelielas plastmasas pīlītes, kuras pēc tam apmaina ar nejaušiem garāmgājējiem pret fotogrāfiju ar smaidu.

Viņa māsīca Nataša Komptone (Natasha Compton) sāka lejuplādēt uzņemtās bildes sociālajā tīklā “Instagram”, un tagad par Džeidena eksperimentu uzzina arvien vairāk cilvēku, izmantojot meklētājvārdus “Jadens#TheSmileExperiment”.

Cilvēki no visas pasaules turpina dāvāt savus smaidus Džeidenam. Šīs fotogrāfijas silda miljonu cilvēku sirdis.

Nataša kādam interneta izdevējam pavēstījusi, ka zēna mērķis ir savākt 500 fotogrāfijas. Šobrīd ir jau apkopotas 300 bildes. Viņa teica: “Es ticu, ka “Eksperiments ar smaidiem” palīdzēs Džeidenam pārdzīvot vecāku zaudējumu. Tas viņam arī māca, ka viens vienkāršs smaids spēj izmainīt daudz.” Esmu mācījusies no Džeidena, ka pat tad, ja sirdī ir dziļas rētas, mēs varam smaidīt. Un no tā noteikti kļūs vieglāk.”

Avots: miridei.com

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.