Kenijs Beikers
Kenijs Beikers
Foto: EPA/Scanpix/LETA un ekrānšāviņš no youtube.com

R2D2 bija cilvēks. Un viņš ir miris 0

Pievieno LA.LV

Miris britu aktieris Kenijs Beikers, kurš kinofranšīzē “Zvaigžņu kari” atveidoja robota R2-D2 lomu, vēsta “The Guardian”.

Kokteilis
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 7
“Drīz viss mainīsies!” Rosļikova ieraksts sociālajos tīklos izsauc milzīgu sašutuma vētru latviešos
Veselam
Kaloriju bumba! Uztura speciāliste nosauc 7 it kā veselīgus pārtikas produktus, kas patiesībā var būt kaitīgi jūsu figūrai
Lasīt citas ziņas

Beikeram bija 81 gads, un viņa augums bija tikai nedaudz virs metra.

20. gadsimta 80. gados Beikers filmējās vēl vairākās skatītāju iecienītās kinolentēs: “Ziloņvīrs”, “Laika bandīti” un citas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmo lomu “Zvaigžņu karos” viņš izpildīja 1977. gadā, 42 gadu vecumā. Drīz pēc tam viņš sastapa savu sievu Eilīnu, kas arī bija ļoti maza augumā.

Pēdējos gados Beikera veselība bija ļoti vārga, viņš cieta no plaušu problēmām un varēja pārvietoties tikai ratiņkrēslā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.