Ekrānšāviņš no Twitter.com

Radio žurnālists Tomsons mežā atradis nogalinātu sievieti 1

Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons mežā atradis vardarbīgā nāvē mirušas sievietes līķi, liecina viņa veiktais ieraksts savā mikroblogu vietnē “Twitter”.

Reklāma
Reklāma
Tramps pēc sarunas ar Putinu nāk klajā ar sliktu ziņu Ukrainai un visai pasaulei
Kokteilis
“Zemi pārklās rūgta rasa…” Mākslīgā intelekta “Nostradama” pareģojumi tuvākajiem 50 gadiem uzdzen šermuļus
Kokteilis
Šīm 3 horoskopa zīmēm nedēļas nogalē uz ceļa jābūt īpaši uzmanīgām!
Lasīt citas ziņas

Tomsons norāda, ka tā bijusi “vardarbīga pensionāres slepkavība”. Sieviete bijusi puskaila.

Kā aģentūrai LETA atklāja Tomsons, līķis atrasts nelielā mežā Garkalnē. Viņš arī pastāstīja, ka sievietei uz sejas bija redzamas asinis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā liecina ieraksts, Tomsons līķi atradis pirms teju divām stundām. Viņš izsaucis policiju, tomēr tiesībsargājošās iestādes darbinieki notikuma vietā ieradušies tikai nesen, kā norāda žurnālists – tikko viņš nosūtījis tvītu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.