Raidījumu cikla “EkoRAID” 7. raidījums jau 25. maijā! 0

“EkoRAID” ir 16 raidījumu cikls par astoņām aktuālām ar dabu un tās aizsardzību saistītām tēmām – dosimies izzinošos izbraukumos, kā arī notiks ekspertu diskusijas kanāla TV24 studijā. Raidījums ir turpinājums jau iepriekšējos četrus gadus veidotajam Latgales reģionālās televīzijas raidījumu ciklam “Saudzēt. Saglabāt. Samīļot. Daba.”, kur arī vēstījām par dabas daudzveidību un vides aizsardzību.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

“EkoRAID” jaunākie raidījumi būs skatāmi jau 25. maijā kanālā TV24 plkst. 9:30 kā arī ReTV kanāla Virszemes apraidē Latgales reģionālajā televīzijā 27. maijā plkst. 17:30 un 28. maijā plkst. 7:00.

Septītajā izbraukuma raidījumā kopā ar Valsts vides dienesta Latgales reģionālās vides pārvaldes Zvejas kontroles daļas vadītāju Ivaru Ružānu, kā arī Jēkabpils novada pašvaldības Vides un dabas resursu aizsardzības nodaļas vides aizsardzības speciālistiem Vitoldu Drozdu un Zigurdu Adamoviču dosimies zvejas un makšķerēšanas reidos. Kopā ar Ivaru Ružānu apsekosim Tiskādu un Vertukšnes ezerus Rēzeknes novadā, kur tiks atrasti divi nelegālie murdi. Savukārt Jēkabpils novada pašvaldībā agrā rītā dosimies izbraucienā pa Daugavas upes posmu, kas ir iemīļota vieta ne vien vietējiem makšķerniekiem, bet arī iebraucējiem un tūristiem. Skaidrosim biežākos pārkāpumus un par tiem paredzētos sodus, kā arī vērtēsim, kādas ir šī brīža tendences, cik godprātīgi ir makšķernieki un zvejnieki, kā laika gaitā attīstījusies zvejas un makšķerēšanas kontroles nozare.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt TV24 studijā Rīgā diskusiju par tēmu ar nozares ekspertiem turpinās žurnāliste Anita Daukšte. Pie viņas studijā viesosies Valsts vides dienesta Zvejas kontroles departamenta Iekšējo ūdeņu kontroles daļas vadītājs Jānis Lasmanis un BIOR Zivju resursu pētniecības departamenta vadītājs Didzis Ustups.

Pēc katras tematisko raidījumu pārraides televīzijās, tas tiks izvietots LRT mājas lapā www.lrtv.lv, vietnēs xtv.lv un la.lv, kā arī sociālās tīklošanās vietnēs: https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV, https://www.youtube.com/@LatgalesRegionalaTV

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.