Foto: Fotolia

Randiņu padomi kautrīgajiem, kas izmainīs visus spēles noteikumus 0

Jāsaka, ka iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem un savu simpātiju izrādīšana noteikti nav kautrīgu un introvertu cilvēku mīļākā nodarbe, jo atbrīvoties un iejusties kompānijā viņiem ir diezgan grūti. Tomēr, ja mīļotais noskatīts, būs vien jānorij krupis un jātiek pāri sev pašai. Lūk, daži padomi, kas, iespējams, noderēs kautrīgo randiņdzīvē!

Reklāma
Reklāma

Pareizās vietas izvēle

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Šķiet, ikviens cilvēks jūtas patīkamāk zināmā vidē. Jāsaka, ka arī tiem cilvēkiem, kuriem ir grūti atvērties svešā kompānijā, noteikti palīdz pazīstama vide.

Ja vietas izvēle ir tavās rokās, izvēlies kādu mājīgu un jauku kafejnīcu, kādu pastaigu taku, kurā baudīt rudenīgos skatus vai kādu citu vietu, kur jūties patiešām ērti un patīkami. Būsi pārsteigta, cik gan daudz tas var palīdzēt tev justies pašpārliecinātākai.

Vieta, kur izsprukt no neveiklām sarunām

CITI ŠOBRĪD LASA

Introvertu cilvēku lielākais bubulis pirmajā randiņā – neveiklas sarunas. Tiesa, pirmās sarunas bieži vien mēdz būt sāpīgi neērtas, tomēr kautrīgākajiem un introvertākajiem šī nodarbe var šķist kas vispār neiedomājams, nepatīkamo situāciju vizualizē “Gurl” attiecību ekspertu komanda.

Tieši tāpēc, iespējams, vērts apdomāt kino apmeklējumu pirmajos randiņos. Tā tomēr ir vieta, kur varat būt kopā, bet tajā pašā laikā jums nav brīvas vaļas sarunāties un abu prātus nodarbina pavisam kaut kas cits. Protams, no sarunām pirms un pēc filmas nav iespējams izmukt, tomēr vismaz viss randiņš nebūs jāpavada neveiklu sarunu vadīšanā.

Taktika, ja nevēlies atbildēt uz jautājumu

Šķiet, daudzi kautrīgie piekritīs, ka nemaz tik bieži visu par sevi atklāt nav diža vēlme. Tomēr, ja jautājums tiek uzdots, kā to veikli apiet? Izrādās, ir diezgan laba taktika, kura var noderēt kā kautrīgiem, tā arī ne tik kautrīgiem.

Ja ir sajūta, ka nevēlies atbildēt uz uzdoto jautājumu, izmanto to pašu frāzi kā pretjautājumu un viegli pasmaidi. Iespējams, tas ir pats elementārākais veids, kā izsprukt no atbildes sniegšanas.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.