Kokteilis
Apbrīno

Rausta lauvu aiz ūsām: princis Harijs un Megana pieteikuši “karu” karalienei Elizabetei II0


Karaliene Elizabete II, Megana Mārkla un princis Harijs.
Karaliene Elizabete II, Megana Mārkla un princis Harijs.
Foto: MEGA/ SCANPIX

Princis Harijs un Megana Mārkla pēc tam, kad Lielbritānijas karaliene Elizabete II paziņoja, ka aizliedz viņiem turpmāk izmantot vārdu “Royal” savās preču zīmēs, nosaukumos un pat “Instagram” kontā, it kā ar šo lēmumu esot samierinājušies. Tomēr, kā izrādās, ne līdz galam.

Pirms dažām dienām Harijs un Megana publiski pauduši “dzēlīgus” komentārus par to, britu monarhijai, tajā skaitā pašai Lielbritānijas karalienei Elizabetei II “nav jurisdikcijas”, kas liegtu vārdu “Royal” izmantot ārpus Lielbritānijas robežām.

Skaidrs, ka šis negaidītais Saseksas hercogu demaršs ir ļoti iedragājis karalienes Elizabeties II pacietību, jo viņa jau bija piekāpusies dažādiem izņēmumiem sava mazdēla, prinča Harija, priekšā pirms dokumentu parakstīšanas, kas plānota 1.aprīlī.

Tāpat pārim pietuvinātās personas ar presi dalījušās pārdomās, ka ir pārliecināti: karaliskā ģimene būs bezspēcīga, ja princis Harijs un Megana tomēr izlems izmantot zīmolu “Sussex Royal”.

Megana Mārkla paklanās, karalienei iznākot no dievkalpojuma Sandringemā, 2018.gada 25.decembrī.
Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti

Savukārt bijušās hercogienes Meganas Mārklas tēvs, Tomass Mārkls, paziņojis žurnālistiem: “Mana meita pameta mani tajā dienā, kad apprecējās. Viņa pameta mani, manu ģimeni, savas mammas, Dorijas, ģimeni, viņa pameta visas ģimenes un tagad viņa pamet arī britu ģimeni, kas ir viņas vīra ģimene,” – viņš sacījis izdevumam “Daily Mail”.

Nesen kļuvis arī zināms, ka Megana Mārkla drīzumā ieplānojusi apciemot Londonu – viņai esot ieplānotas dažas “privātas vizītes”, kas esot saistītas ar dažādiem projektiem un darba jautājumiem. Zināms, ka Meganai norunāta tikšanās ar britu modes žurnāla “Vogue” vadību.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati - taisnība ir prinča Harija un Meganas pusē, vai tomēr - karalienes?

  • Harija un Meganas
  • Karalienes
  • Taisnība nav nevienam
  • Nezinu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.