Rīgas namu pārvaldnieka ēka juridiskajā adresē – Mārtiņa ielā 7.
Rīgas namu pārvaldnieka ēka juridiskajā adresē – Mārtiņa ielā 7.
Foto – Timurs Subhankulovs

RD noraida “Rīgas namu pārvaldnieka” valdes atbrīvošanu 1

Pievieno LA.LV

“Rīgas namu pārvaldnieka” (RNP) valdes atbrīvošanai piektdienas vakarā sasauktajā Rīgas domes ārkārtas sēdē balsu nepietika – par nobalsoja 13, pret bija 29, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Projektu par RNP valdes atlaišanu bija iesniegušas opozīcijas partijas.

Debatēs izskanēja, ka jautājumu par pašvaldības uzņēmuma vadību vispirms jāskata domes Mājokļu un vides komitejā, kas uz nedēļu ir atlikta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašvaldības uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Ivo Lecis, bet valdes locekļi ir Inga Bulgarina, Ineta Zalāne un Sandris Bergmanis.

Opozīcijas partijas lēmumu par valdes atbrīvošanu virzīja pēc Valsts Kontroles revīzijā secinātā, ka dzīvokļu īpašnieki apmaksā fiktīvi nodarbinātus darbiniekus, biznesa pusdienas un nenotikušus remontdarbus. Prokuratūra par iespējamiem pārkāpumiem sākusi kriminālprocesu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.