Rēķini kavējas… 0

Pievieno LA.LV

Jau kopš augusta “Lattelecom” rēķinus saņemu neregulāri. Kad mēnesis iet uz beigām, zvanu pat vairākas reizes, lūdzu atsūtīt. Rēķinu saņemu jau pēc apmaksas termiņa, tādēļ man regulāri uzrēķina parādu. “Lattelecom” aizbildinās, ka rēķinus izsūta laikus, bet par piegādēm viņi neatbildot. Kam tad prasīt atbildību?

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Lasīt citas ziņas

Kur pazūd rēķini? No pastkastes man nekas nepazūd, laikrakstus un žurnālus vienmēr saņemu laikus.
Vai varu panākt, lai man atdod ne manas vainas dēļ aprēķinātās un samaksātās soda naudas? Kā rīkoties?
 Silvija Rudzīte Rīgā

 

“Lattelecom” uzziņu dienestā paskaidroja, ka agrāk rēķinus pa pastu piegādāja firma “Post Service”, tagad to dara “Latvijas pasts”, un cerams, piegādās savlaicīgi. Vēstules autorei “Lattelecom” rēķinus izraksta 5. datumā, tātad tos vajadzētu saņemt līdz 10. datumam. Rēķins jāapmaksā līdz 19. datumam. Ja līdz 10. datumam rēķinu neesat saņēmusi – zvaniet uz “Lattelecom” informatīvo tālruni 177!

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja cilvēkam bankas kontā regulāri ienāk nauda (piemēram, alga vai pensija), “Lattelecom” piedāvā noslēgt līgumu par rēķina automātisku nomaksu. Tad tos pa e-pastu sūtīs bankai, kura visu savlaicīgi apmaksās no jūsu konta.

“Lattelecom” piedāvā mainīt arī rēķina apmaksas datumu uz citu, klientam izdevīgāku, piemēram, pieskaņojot to algas vai pensijas saņemšanas dienai.

Agrāk aprēķinātās soda naudas “Lattelecom” jums neatdos…

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.