Foto – Leta

Rēzeknes novadā teātra pulciņi var pretendēt uz 300 eiro atbalstu no pašvaldības 0

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludinājusi konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēm, un maksimālais piešķiramais atbalsts ir 300 eiro, aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību leļļu teātra un teātra mākslas jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes.

Kopējais leļļu teātra un teātra mākslas konkursam atvēlētais budžets 2019.gadā ir 2000 eiro. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 300 eiro, tādēļ paredzams, ka šogad tiks atbalstīti seši līdz septiņi projekti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Projekti jāiesniedz līdz 22. janvārim. Vērtējot idejas par inventāra iegādi pulciņiem, konkursa komisija ņems vērā, vai inventārs un materiāli ir bērniem un jauniešiem nepieciešams un aktuāls, vai tas sekmē darbošanos leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēs, lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un neformālu izglītošanos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.