Foto – Stock.xchng

Rīgā nodurts vīrietis, aizturēts aizdomās turamais 0

Pievieno LA.LV

Rīgā Pļavniekos konflikta laikā nodurts vīrietis; Valsts policijas darbinieki aizturējuši aizdomās turamo, aģentūra BNS uzzināja VP.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Policisti 19. decembrī saņēmuši izsaukumu uz kādu dzīvokli Pļavniekos. Zvanītājs informējis, ka tur noticis konflikts, kura laikā cietušais vairākas reizes sadurts.

Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidrojuši, ka starp diviem vīriešiem izcēlies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā 1960.gadā dzimis vīrietis paķēris nazi un vairākas reizes iedūris otram vīrietim krūškurvī. Cietušais vīrietis no gūtajām traumām nomiris.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policisti aizturējuši 1960.gadā dzimušo vīrieti, kurš atzinis savu vainu noziegumā. Šobrīd uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.