Ilustratīvs attēls /Valsts policija

Rīgā notiks policijas mācības ķīlnieku atbrīvošanā 0

5.septembrī Rīgas klusajā centrā norisināsies Valsts policijas rīkotas mācības, kuru laikā, realitātei pietuvinātos apstākļos, pretterorisma vienība Omega, sadarbībā ar citām Valsts policijas struktūrvienībām trenēs prasmes ķīlnieku atbrīvošanā. Mācību norisē uz īsu brīdi tiks apturēta satiksme Vīlandes ielā.

Reklāma
Reklāma
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
“Domāju, ka mēs mirsim!” Šausmu mirkļi “Ryanair” reisā – viena stjuarte pie griestiem, otra satriecas ar apkalpes ratiņiem
“Mēs esam pagodināti!” Kāds jaunais pāris uz kāzām ielūdzis Edgaru Rinkēviču un priecājas, kā viss izvērties 22
Lasīt citas ziņas

Valsts policija brīdina iedzīvotājus, ka mācību situācijas atrisināšanā otrdien, laika posmā no 12 līdz 14 Rīgā, Vīlandes ielā, posmā no Vidus ielas līdz Elizabetes ielai, uz īsu brīdi tiks slēgta transportlīdzekļu kustība, tāpat arī uz īsu brīdi var tikt pilnībā ierobežota kājāmgājēju kustība šajā ceļa posmā.

Mācību laikā, pretterorisma vienībai Omega, sadarbojoties ar citām Valsts policijas struktūrvienībām, tiks stiprināta savstarpējā sadarbība, kā arī pilnveidoti taktiskie risinājumi ķīlnieku krīžu atrisināšanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts policija aicina iedzīvotājus attiekties ar sapratni pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.