“Rīgas ūdens” publicitātes foto

Rīgā notikušas vairākas ūdensvada avārijas 0

Šajā nedēļas nogalē Rīgā notikušas vairākas ūdensvada avārijas, informē “Rīgas ūdens”.

Reklāma
Reklāma
Putins iet uz pilnu banku! Krievija slepus cenšas iesaistīt vēl vienu valsti karā pret Ukrainu
Kokteilis
tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests. Ko tu ieraudzīji pirmo? Atbilde atklās tavas stiprās un vājās puses
Lasīt citas ziņas

Šodien līdz plkst.18 plānoti ūdensvada avārijas likvidācijas darbi Slokas ielā 60, kuru laikā ir atslēgts ūdensvads Slokas ielas posmā no Dārza ielas līdz Eiženijas ielai. Remontdarbu laikā ir pārtraukta ūdensapgāde daudzos namos Slokas ielā, kā arī Dārza ielā 2.

Tāpat ir sākti ūdensvada remontdarbi Torņa un Noliktavas, kā arī Torņa un Arsenāla ielu krustojumos. To laikā ir pārtraukta ūdensapgāde vairākiem namiem Arsenāla, Jēkaba, Klostera, Valdemāra, Mazajā Pils un Torņa ielā, kā arī Pils laukumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc ūdensapgādes atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās.

Sakarā ar ūdensvada avāriju Piedrujas ielā, pirmdien būs apgrūtināta transporta kustība Piedrujas ielā, posmā pie Pildas ielas, virzienā uz Slāvu rotācijas apli.

Ūdensvada avārija šajā vietā jau ir novērsta un ūdensapgāde atjaunota naktī uz svētdienu, taču asfaltēšanas darbi avārijas likvidācijas vietā notiks pirmdien rīta pusē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.