Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/Scanpix/LETA

FOTO: Rīgā novēroti virpuļveida mākoņi; daudzviet applūdušas ielas 0

Svētdien Rīgā novēroti vairāki virpuļveida mākoņi, bet nav ziņu, ka kāds virpulis būtu sasniedzis zemes virsmu, liecina aculiecinieku publicētās fotogrāfijas sociālo tīklu vietnēs.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Lasīt citas ziņas

Neliels viesulis manīts gan pie lidostas “Rīga” un Imantā, gan Mežciemā, gan Jūrmalā.

Rīgu skārušas pērkona lietusgāzes, kas applūdinājušas dažas ielas.
CITI ŠOBRĪD LASA

Sinoptiķi jau iepriekš prognozēja, ka svētdien būs labvēlīgi apstākļi, lai veidotos nelieli virpuļviesuļi, jo Latviju šķērso ciklona centrs, gaisa masa ir mitra un nestabila.

Rīgu skārušas pērkona lietusgāzes, kas applūdinājušas ielas

Daudzviet Latvijā līst un dārd pērkons, atsevišķās vietās līst ļoti stipri un krīt krusa. Negaisa mākoņi ir mazi un tādēļ stipras lietusgāzes skar nelielas teritorijas. Tuvākajās stundās valstī veidosies arvien jauni negaisa mākoņi.

Pērkona lietusgāzes un krusa Latvijā gaidāma arī tuvākajās dienās. Arī virpuļviesuļi vēl būs iespējami.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.