Foto. Alain ROBERT/SIPA

Rīgas bērnudārzi un skolas šodien nestrādās. Arī augstskolas atcēlušas studiju procesu. Vai notiks eksāmeni? 20

Rīgas bērnudārzi un skolas šodien nestrādās, izņemot mācību iestādes, kurās notiks centralizētie eksāmeni, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Centralizētie eksāmeni skolās norisināsies, kā plānots un centralizēto eksāmenu norisē iesaistītajiem darbiniekiem darbs tiks apmaksāts atbilstoši svētku dienas tarifam.

Rīgas skolās, kuras neorganizē eksāmenus, ir noteikta brīvdiena.
CITI ŠOBRĪD LASA

Pašvaldība ir arī sazinājusies ar Rīgas skolu un bērnudārzu ēdinātājiem, ēdināšanas pakalpojumi tiks atcelti. Šodienas laikā ēdinātāji platformā “Pusdienlaiks” atcels pakalpojuma nodrošināšanu.\

Augstskolas pirmdien atcēlušas studiju procesu, daļa – arī eksāmenus

Šodien Latvijas augstskolās studiju process ieviestās svētku brīvdienas dēļ nenotiks.

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) nenotiks studiju process, tajā skaitā arī eksāmeni, liecina RSU administrācijas paziņojums. Par šodien paredzēto eksāmenu un citu pārbaudījumu pārcelšanu studentus informēs katedras vai fakultātes.

Arī Latvijas Universitātē (LU) studiju process šodien nenotiks. Ņemot vērā likuma grozījumos atrunāto, LU personālam (vispārējam un akadēmiskajam) šodien ir brīvdiena, izņemot to personālu, kam jānodrošina iepriekš plānoto eksāmenu un noslēguma darbu aizstāvēšanas norise šajā dienā.

LU Studiju process (lekcijas un semināri) nenotiek, LU ēkas, bibliotēkas un lasītavas strādās un būs pieejamas pēc ierastā darbadienu grafika. Ja 29.maijs tika noteikts kā noslēguma darbu iesniegšanas termiņš, tas tiek pārcelts uz nākamo darba dienu.

Savukārt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ar rektora rīkojumu uz citu laiku pārcelti visi šajā dienā paredzētie pasākumi, to skaitā studijas, ieplānotie eksāmeni, pārbaudes darbi un citas ar studijām saistītās aktivitātes.

Par konkrēto 29.maijā paredzēto studiju pārbaudes darbu norises laiku RTU mācībspēki ar studentiem sazināsies personīgi.

Reklāma
Reklāma

Kā ziņots, Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29.maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām.

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien Tamperē, ar 4:3 papildlaikā pieveicot ASV, uzvarēja pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.