Foto – LETA

Rīgas centrā pastaigājas zilonis 0

Pievieno LA.LV

Šopēcpusdien Rīgas cirka tuvumā autovadītājus un gājējus pārsteidza pastaigā izgājis zilonis, novēroja aģentūra LETA. Kā skaidroja Rīgas cirka mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Pudule, zilonis pastaigā nav devies viens – uz tā muguras sēž puisis jeb dresētāja palīgs.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Šī nesaskaņotā ziloņa pastaiga gan lielus sastrēgumus neradīja, taču ziloni nelielajā pastaigā pavadīja prāvs ieinteresētu bērnu pulciņš, novēroja LETA.

Jau ziņots, ka uz Rīgas cirku viesizrādēs ir atvesti pieci Indijas ziloņi, kurus dresē vācu-franču cirka mākslinieku Gertneru ģimene.

CITI ŠOBRĪD LASA

17.novembrī apkārt Rīgas cirkam tika rīkots simbolisks ziloņu gājiens, kurā noraudzījās vairāki tūkstoši cilvēku.

Rīgas cirkā programma ar ziloņu piedalīšanos būs skatāma līdz 15.decembrim.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.