Rīgas “Dinamo” noskalpē ceturto KHL treneri 0

Pievieno LA.LV

No KHL vienības Novokuzņeckas “Metallurg” galvenā trenera amata atlaists Aleksandrs Kitovs, vēsta vienības mājas lapa.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Kitovam liktenīgs kļuva vakardienas zaudējums Rīgas “Dinamo” ar 0:2, kas komandai bija jau devītā neveiksme pēc kārtas. “Metallurg” līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā.

Novokuzņeckas hokejistus vadīs Germans Titovs (attēlā), kurš jau līdz šim darbojās komandas treneru korpusā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šosezon darbu pie KHL klubu stūres zaudējuši jau četri treneri – Kitovs, Petri Matikainens (Omskas “Avangard”), Toms Rovs (Jaroslavļas “Lokomotiv”) un Sergejs Svetlovs (Mitišču “Atlant”).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.